شماره جستجوی گوگل صبح روز 15 جولای. گوگل دوباره محتوای جدید را ایندکس نمی کند.

با بررسی، محتوایی که گوگل معمولاً در عرض چند دقیقه پس از انتشار از این سایت رتبه بندی می کند، طبق کنسول جستجوی گوگل توسط گوگل ،یده می شود، اما در حال حاضر در فهرست نیست – که دوباره غیرعادی است. در اینجا اسکرین شات از یک داستان مربوط به یک ساعت پیش است:

فقط یک نکته، تجزیه و تحلیل بلادرنگ GA4 نیز ش،ته به نظر می رسد، اما Universal Analytics 3 خوب به نظر می رسد. بنابراین هنگام بررسی تجزیه و تحلیل خود این را در نظر داشته باشید.

ممکن است مشکل نمایه سازی دیگری در جستجوی Google وجود داشته باشد. هیچ یک از مقالاتی که امروز صبح در این سایت پست کردم هنوز در جستجوی گوگل نمایش داده نمی شود، حتی زم، که آن را دقیقاً با ،وان جستجو می کنم یا دستور سایت را انجام می دهم. گوگل امروز صبح محتوای جدید و تازه منتشر شده را فهرست بندی نمی کند.

نوک کلاه به زین الخدی توییتر برای تشخیص این خیلی زود

نمی دانم چقدر طول می کشد تا این ،مت از محتوا در جستجوی گوگل نمایش داده شود.

بنابراین اگر در فهرست‌بندی مشکل دارید و محتوای جدید شما در حال حاضر در جستجوی Google نمایش داده نمی‌شود – شما تنها نیستید.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

وال استریت ژورنال نیز در یک ساعت گذشته هیچ محتوای جدیدی را در جستجوی Google نشان نداده است. همچنین نیویورک تایمز، ورج یا سایر سایت های خبری که به طور مداوم محتوای جدید تولید می کنند، نیستند.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-search-indexing-issue-33762.html

این هم در جستجوی Google و هم در Google News است که Google از امروز صبح محتوای جدیدی را نشان نمی‌دهد.

یک مشکل دائمی با نمایه سازی در جستجوی Google وجود دارد که بر تعداد زیادی از سایت ها تأثیر می گذارد. ممکن است سایت ها با ایند، شدن با تاخیر مواجه شوند. ما در حال کار بر روی شناسایی علت اصلی هستیم. آپدیت بعدی ظرف 12 ساعت خواهد بود.

— مرکز جستجوی Google (@googlesearchc) 15 جولای 2022

برای اندازه واقعی کلیک کنید

گوگل در دسامبر 2021 و ژوئن 2020 مشکلات نمایه سازی یا نمایش داشت که یک مشکل ،یدن تایید شده بود و در می 2020، آوریل 2020، سال گذشته چندین بار شاهد آن بودیم با چندین مورد از این در سال گذشته، اما شاید یکی در سال جاری که جدی نبود. .

آیا همه شما این موضوع را می بینید؟

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

به‌روزرس،: Google اکنون این مشکل را تأیید کرده است:

در اینجا اسکرین شات هایی با استفاده از دستورات سایت وجود دارد که اخبار را به ساعت گذشته محدود می کند و نشان می دهد هیچ محتوای جدیدی از این سایت ها نشان داده نمی شود – برای بزرگنمایی تصاویر کلیک کنید. توجه داشته باشید، برای آزمایش این، نتایج Google را فیلتر کنید تا فقط محتوا را در یک ساعت گذشته نشان دهد.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است