سقف کاذب پی وی سی جدید قیمت سقف کاذب pvc در 1400 طرحینه

سقف کاذب پی وی سی جدید قیمت سقف کاذب pvc در 1400 طرحینه

شما می توانید پس از مطالعه این مقاله بهترین مدل را مطابق با کاربری فضای خود انتخاب کنید و به عنوان پوشش دهنده و سقف کاذب بخشی از منزل یا محیط کار خود تهیه و نصب کنید. سقف کاذب در واقع یک نوع عایق پوششی و از سمت دیگر به نوعی عایق صوتی هم هست، به این جهت که معطوف به قسمت خاصی نیست، هم در منازل و نیز در مراکز تجاری و خرید و از سمت دیگر در مراکز عمومی قابلیت نصب را دارد. سقف کاذب در واقع تشکیل شده است از چندین متریال که در کنار هم قرار گیری آن باعث شکل گیری یک طرح بسیار زیبا خواهد شد، در واقع سقفی که از طاق اصلی نزدیک به ده تا پانزده سانت پایین تر باشد تا بتوانیم عملیاتی همچون، مخفی کردن تاسیسات ساختمان، لوله کشی آب و فاضلاب، همچنین برق کاری را میتوانیم در پشت آن انجام دهیم را سقف کاذب می نامند.

  • معمولا ایناقدامات برای کوتاه کردن سقف حمام و سرویس بهداشتی انجام میشود.
  • سقف کشسان از سقف های مدرن برای دکوراسیون شمرده می شود و بیش از ۲۰ سال سابقه بین المللی دارد.
  • به صورتی که هر آنچه که قابل ارسال باشد در زمانی که تصمیم بگیرید در اختیار شما درب منزل است و هر آنچه که کار اجرایی باشد را نیز به همراه نصاب به پروژه میفرستیم؛ و لازم نیست جداگانه به دنبال تیم نصب باشید.
  • سقف کناف ساده به نصب پنل های گچی به صورت ساده و مسطح می گفته می شود و سقف کاذب دکوراتیو به سقف های اطلاق می شود که دارای طرح سقف کاذب های خاص باشند.
  • ما در اذران مدرن این افتخار را داریم که متناسب با کاربری های متفاوت ، متریال های متنوعی را در سبد کالای خود داشته باشیم.

کناف به نوعی صفحه ی روکش دار گچی می گویند که توسط شرکت کناف تولید می شود. سقف کاذب این برند بسیار پر کاربرد است و از ویژگی های آن می توان به سبکی، ارزانی، انعطاف پذیری و نصب آسان اشاره کرد . نمونه کارها سقف کاذب کناف (تصویر بالا) و سقف کاذب سی ان سی (عکس پایین) رو نگاه کنید؛ اینها دو نمونه از هزاران نمونه ای هستن که مجریان سلام ساختمان میتونن براتون اجرا کنن.

پارتیشن و دیوارکاذب پی وی سی

قیمت تایل سقف کاذب انواع گوناگون دارد قیمت تایل های سقف کاذب بستگی به ضخامت آن دارد قیمت تایل های گچی ضخامت ۷ نسبت به ضخامت ۶ می باشد.. محاسبه قیمت سقف کاذب به صورت مترمربع انجام می شود و برای به دست آوردن متر مربع فضای خود باید مساحت فضا را به دست آورید. به هنگام اجرا و نصب سقف کناف مقدار زیادی گرد و خاک تولید می شود که باعث کثیفی محیط می شود و نظافت آن بسیار دشوار می باشد.

سقف کاذب ضدآب مشبک 60*60

به دلیل اینکه پانل های پی وی سی به صورت نر و مادگی هستند، بسیار به سادگی در کنار یکدیگر چفت می شوند. برای اینکار ابتدا لازم است عرض کمار خود را در نظر گرفته و سپس بر اساس ابعاد به دست آورده ورق ها ببرید. در این صورت هم می توانید سقف کاذب کناف را گچ اندود کنید تا مقاومت آن دربرابر ضربه زیاد شود. لطفاً جهت هماهنگی برای ارسال بار و هزینه حمل باربری با شماره های فروشگاه تماس حاصل کنید و یا از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید. این کار مانند تمیز کردن سقف اصلی است، اما باید مراقب باشیم که از آب برای از بین بردن کثیفی استفاده نکنیم.

با نورپردازی در زیر این متریال، زیبایی آن چندین برابر میگردد. در ادامه باید این نکته را نیز متذکر شوم که بدلیل جنس ضد آب و رطوبت آن، امکان استفاده در تمامی نواحی مانند سرویس بهداشتی و حمام و استخر و … از مزیت های بارز آسمان مجازی دسترسی آسان به تاسیسات پنهان شده و امکان اجرای این تایل ها در ابعاد مختلف و نهایتا 120 در 180 میباشد.

سقف کاذب

این ماده یک فراورده نفتی است و محدودیت های دیگر متریال های ساختمانی را ندارد. پی وی سی را می توان به هر مدلی که خواست درآورد و شکل ها و طرح های متنوع روی آن ایجاد کرد. اگر بدون هیچ مقدمه ای دوس دارین که جدول قیمت سقف کاذب رو ببینین، یکم برین پایینتر تا قیمت های انواع سقف کاذب موجود در بازار رو ببینین.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است