ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل، ویژگی جدید جستجوی مبتنی بر چت را تایید کرد

دیشب گزارش دادم در زمین موتور جستجوبر اساس گزارش درآمد و تماس درآمد گوگل، که ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل تایید کرده است که شرکت جستجو در هفته‌ها و ماه‌های آینده ویژگی جستجوی مبتنی بر چت را بر اساس هوش مصنوعی خود، LaMDA، منتشر خواهد کرد. به علاوه، یک رویداد جستجوی جدید بزرگ وجود دارد این چهارشنبه – پس شاید آنجا در مورد آن بشنویم؟

این چیزی است که ساندار در تماس گفت:

ساندار پیچای گفت: «در هفته‌ها و ماه‌های آینده، این مدل‌های زبان را با LaMDA در دسترس قرار خواهیم داد تا مردم بتوانند مستقیماً با آن‌ها ارتباط برقرار کنند. این به ما کمک می‌کند همچنان بازخورد دریافت کنیم، آزمایش کنیم و با خیال راحت آنها را بهبود دهیم. این مدل ها به ویژه برای آهنگسازی، ساختن و خلاصه ، شگفت انگیز هستند. آنها برای مردم مفیدتر خواهند شد زیرا اطلاعات واقعی به روزتری ارائه می دهند.”

در طول دوره پرسش و پاسخ، Sundar اضافه کرد: «ما در موارد خاص محصولات آزمایشگاهی را راه‌اندازی خواهیم کرد، در موارد خاص ویژگی‌های بتا را عرضه خواهیم کرد و به آرامی از آنجا افزایش خواهیم یافت. بدیهی است، ما باید مطمئن شویم که در حال تکرار در عموم هستیم، این مدل‌ها بهتر می‌شوند، بنابراین زمینه به سرعت در حال تغییر است. هزینه های سرویس باید بهبود یابد.»

پخش زنده این رویداد در روز چهارشنبه:

ساندار پیچای گفت که “اولین بار در مورد گوگل که اولین شرکت هوش مصنوعی است” بیش از “شش سال پیش” صحبت کرد. ما از اوایل سال گذشته برای این لحظه آماده شده‌ایم، و شما در چند ماه آینده چیزهای زیادی از ما در سه زمینه بزرگ خواهید دید. اول، مدل های بزرگ ما به طور گسترده در مورد LaMDA و PoN، بزرگترین و پیچیده ترین مدل صنعت به علاوه کارهای گسترده در DeepMind منتشر کردیم.» او ادامه داد.

“بنابراین من آن را به ،وان روزهای بسیار بسیار اولیه می بینم، اما ما متعهد هستیم که تجربیات خود را هم از نظر محصولات و هم از نظر تجربیات جدید ارائه دهیم، در واقع تجربیات مستقیم LLM را در جستجو بیاوریم، API ها را برای توسعه دهندگان و شرکت ها در دسترس قرار دهیم و از آنجا بیاموزیم. مثل همیشه تکرار کنید. بنابراین من مشتاقانه منتظر آن هستم.

همه بسیار دیوانه ChatGPT هستند!

پیامک تلفن همراه گوگل

Sundar در ادامه اضافه می‌کند: «از لحاظ جستجو نیز، اکنون که می‌تو،م تجربیات مستقیم LLM را در جستجو ادغام کنیم، فکر می‌کنم این به ما کمک می‌کند تا انواع جدیدی از موارد استفاده، موارد استفاده تولیدی را گسترش دهیم و ارائه کنیم. و بنابراین فکر می‌کنم این فرصتی است برای بازاندیشی و تصور مجدد و هدایت جستجو برای حل موارد استفاده بیشتر برای کاربرانمان. بنابراین دوباره، روزهای اول، خواهید دید که ما جسور هستیم، چیزها را کنار می گذاریم، بازخورد می گیریم و تکرار می کنیم و اوضاع را بهتر می کنیم.»

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-pichai-confirms-chat-based-search-34849.html

بله، روز گذشته ما در مورد Apprentice Bard گزارش دادیم، گزارش هایی از پاسخ ChatGPT گوگل به OpenAI و Microsoft Bing.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است