سام مایکلسون در مورد CRM، شرکا، کمپین های قطره ای و مکالمات شخصی

برای اطلاعات بیشتر در مورد سام مایکلسون، مراجعه کنید پنج بلوک و او را پیدا کنید لینکدین است.

سام مایکلسون

شما می تو،د در کانال یوتیوب ما مش، شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان به بهبود این وبلاگ‌ها ادامه دهم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

Five Blocks بیشتر بر ارتباط با شرکت ها و افرادی متمرکز است که آنها را به مشتری بعدی خود توصیه می کنند و مستقیماً با آن مشتریان ارتباط برقرار می کنند. Five Blocks خدمات رقیب ارائه نمی دهد و در خط خود باقی می مانند.

سام همچنین از طرفداران ایمیل های قطره ای نیست. درعوض، او سعی می‌کند در مورد آنچه که با آنها می‌گذرد، ایمیلی ارسال کند. او آنچه را که در شبکه های اجتماعی انجام می دهند دنبال می کند و از آن برای ایمیل های خود استفاده می کند، چیزی که بسیار با شخصیت است. او همچنین یک کمپین بازاریابی عجیب و غریب و جالب را امتحان کرد که در آن ماهی برای مردم پست می‌کرد، و من یک کمپین دریافت کردم. او این کمپین را …

بحث انجمن در یوتیوب.


منبع: https://www.seroundtable.com/vlog-212-34878.html

در بخش اول، ما در مورد اینکه سم مایکلسون کیست و تکنیک های توسعه ،ب و کار او صحبت کردیم. در بخش دوم، به نرم افزار CRM و نحوه استفاده از آن، از جمله نگاهی به یک نرم افزار جدید برای مدیریت شریک می پردازیم. آنها از نرم افزار برای مدیریت وظایف مشتری استفاده می کنند، اما گفتند که واقعا به نرم افزار شریک خوب نیاز دارند.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است