سئو در طول توسعه وب سایت و پس از راه اندازی: ملاحظات کلیدی

رقبا همیشه در تلاش هستند تا از شما پیشی بگیرند.

ساختن یک سایت قوی عالی است، اما ارزش نحوه مشاهده بقیه اینترنت از سایت شما را فراموش نکنید.

آنها تصور می کنند که راه اندازی اولیه کافی بود و برای مدیریت بقیه به محتوا یا تیم رسانه های اجتماعی تکیه می کنند. با این حال، این رویکرد شبیه به داشتن یک چمن جدید است.

در طول این مرحله پروژه، اطمینان حاصل کنید که معماری وب سایت با استراتژی ،ب و کار هماهنگ است.

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و ،وماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.


منبع: https://searchengineland.com/seo-during-website-development-and-post-launch-key-considerations-428482

سایت شما باید به روز و مرتبط بماند. شما باید وبلاگ های جدید و محتوای همیشه سبز بنویسید که منع، کننده تقاضای فعلی مشتری شما باشد.

همه جنبه های ،ب و کار را نمی توان در پیمایش برتر برجسته کرد، بنابراین بسیار مهم است که یک مکالمه استراتژیک و مبتنی بر داده در مورد آنچه مهم است داشته باشید.

بهترین رویکرد این است که آزمایش و درک کنید که این تغییرات چگونه بر تجارت شما تأثیر می گذارد. کاهش سرعت بین راه اندازی یا طراحی مجدد، شما را در معرض ضرر قرار می دهد.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


فعالیت های مداوم سئو

مطالب تازه و مرتبط

فرض کنید “شلوار جین” می فروشید اما مدیر بازاریابی ترجیح می دهد آن را “جین” بنامد. در این مورد، بر اساس تحقیقات کلیدواژه بحث و تصمیم گیری کنید.

این اغلب با پیوندهای ورودی و کیفیت پیوند شما به بهترین شکل اندازه گیری می شود. نمایه پیوند شما همیشه در حال تغییر است و باید به طور مداوم روی آن کار کرد تا فرصت های تبلیغات خارج از سایت را به حدا،ر برس،د.

تلاش های سئوی خود را پس از راه اندازی متوقف نکنید

اما پس از راه اندازی وب سایت جدید آنها، برخی از برندها اشتباه پرهزینه ای مرتکب می شوند – از توسعه استراتژی سئوی مداوم غفلت می کنند.

“ما سئو سایت را در طول توسعه ادغام کردیم، بنابراین نیازی به برنامه مداوم نداریم” یک تصور اشتباه رایج است.

در این مرحله از داشتن محتوای من، برای سایت جدید اطمینان حاصل کنید. برای طراحی مجدد، برای هر محتوای موجودی که می خواهید نگه دارید برنامه ریزی کنید.

این می تواند به سادگی ایجاد و به روز رس، یک صفحه سؤالات متداول به ،وان سؤالات جدید باشد. محتوای مرتبط و متمرکز بر مصرف کننده برای موفقیت بسیار مهم است.

پا،ازی فنی

در طول این مرحله، اطمینان حاصل کنید که همه چیز به درستی تنظیم شده است و موتورهای جستجو می توانند به راحتی محتوای شما را پیدا کنند. این شامل پیاده سازی تغییر مسیرها، 404 صفحه و تگ های متعارف است.

حتی اگر ،ب و کار شما ثابت بماند، محیط اطراف شما پویا و با تغییرات مداوم است.

برای سازماندهی این نقشه محتوا/نش، اینترنتی ایجاد کنید. به طور مشابه، پیوندهای ورودی را آدرس دهی کنید تا مطمئن شوید که به مکان صحیح هدایت می شوند و مرتبط باقی می مانند.

ساخت یک وب سایت یا تغییر پلتفرم شامل قطعات متحرک زیادی است. یکی از مراحل مهم، راه اندازی سایت برای موفقیت در موتورهای جستجو است.

در زیر مراحل حیاتی برای اولویت بندی آورده شده است.

ساخت ساختار سایت

اگرچه ممکن است در ابتدا عالی به نظر برسد، اما به تدریج بدون نگهداری منظم مانند چمن زنی و کود دادن جذابیت خود را از دست می دهد. علاوه بر این، اگر همسایه شما (ی،ی یک رقیب) به درستی به چمن خود تمایل داشته باشد، حتی بهتر به نظر می رسد.

ممکن است فکر کنید که اگر وب سایت شما تغییر چند، نداشته باشد و در حال حاضر رتبه خوبی داشته باشید، لازم نیست نگران سئوی مداوم باشید. با این حال، این یک راه مطمئن برای عملکرد بهتر در بازار است.

این امر به ویژه با معرفی و آزمایش فعلی هوش مصنوعی مولد بدون انتظارات روشن از تأثیر آن مرتبط است.

این مقاله برخی از مراحل کلیدی در مرحله توسعه وب سایت (یا پلتفرم مجدد) و اینکه چرا فرآیند سئو باید ادامه داشته باشد را بیان می کند.

سئو در طول توسعه/طراحی مجدد وب سایت

قبل از ایجاد یا طراحی مجدد وب سایت خود، اطمینان حاصل کنید که اصول سئوی شما تنظیم شده است.

موتورهای جستجو به طور مداوم در حال تکامل هستند و الگوریتم ها و ویژگی های جدیدی را برای ارائه نتایج دقیق و به روز ماندن با فناوری معرفی می کنند.

حتی اگر سعی کنید در بالای هر تغییری در وب سایت خود باقی بم،د، باز هم ممکن است همه چیز بدون اطلاع شما ،اب شود.

به یاد داشته باشید، محتوا حتی در دنیای مبتنی بر هوش مصنوعی همچنان حیاتی است.


انجام ممیزی فنی ماهانه یا فصلی سایت به شما کمک می‌کند تا به عقب برگردید و هرگونه تغییری که نیاز به پا،ازی دارد را شناسایی کنید.

تبلیغات خارج از سایت

نادیده گرفتن این جنبه‌ها می‌تواند منجر به مسدود شدن موتورهای جستجو یا شکاف‌های ترافیکی قابل توجهی در زم، که صفحات بزرگ هدایت نمی‌شوند، شود.

ایجاد محتوا و مهاجرت

از این بحث برای هدایت سایر ،اصر ساختار سایت، مانند ساختار URL و طبقه بندی استفاده کنید.

بهترین شیوه های فنی

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است