ریک ماریانو در مورد ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال با حجم بالا با هزینه کم

می تو،د ریک ماریانو را دنبال کنید لینکدین و در LocalEdge.

ریک ماریانو

ریک توضیح داد که فرآیند ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال با کیفیت بالا با هزینه کمتر یک چالش بزرگ است و چیزی است که آنها در آن بسیار خوب هستند. همانطور که او توضیح داد، آنها یک آژانس بسیار بزرگ دارند که می تواند این کار را در مقیاس از طریق استراتژی های مختلف انجام دهد. این شامل شراکت با آژانس های دیگر و استخدام هوشمند است. به علاوه، داشتن سیستم‌های داخلی که ساخته‌اند به آن‌ها کمک می‌کند بدون کاهش کیفیت، مقیاس شوند.


بحث انجمن در یوتیوب.


منبع: https://www.seroundtable.com/vlog-195-34316.htmlاین ویدیو توسط حمایت مالی رتبه بندی SE.

شما می تو،د در کانال یوتیوب ما مش، شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان به بهبود این وبلاگ‌ها ادامه دهم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

او توضیح داد که هرست چگونه به رشد و مقیاس کمک کرده است. من دوست دارم که چگونه او اشتباهاتی را که در طول فرآیند ساخت آژانس مرتکب شده اند به اشتراک گذاشته است.

ریک ماریانو معاون دیجیتال در Hearst است و LocalEdge، یک آژانس بازاریابی دیجیتال محلی برای مشاغل کوچک را اداره می کند. آنها خدمات بازاریابی دیجیتال با حجم بالا را با هزینه کم و بودجه کمتر انجام می دهند. او همچنین یک آژانس فرعی دیگر را اداره می‌کند که به سبک بوتیک‌تر است و بازاریابی با بودجه بالاتر را برای مشتریان کمتر انجام می‌دهد.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است