رویداد مایکروسافت بینگ امروز – انتظار یکپارچه سازی جستجوی ChatGPT

سلام از ردموند! برای رویداد فردا هیجان زده هستم pic.twitter.com/b7TUr0ti42

– سم ،من (@sama) 6 فوریه 2023

سپس پس از انتشار اخبار گوگل، مایکروسافت ایمیلی ارسال کرد و گفت: “با توجه به اطلاعیه های اخیر، اکنون ممکن است شرکت خود را در جلسه توجیهی فردا در ردموند تایید کنید و از زبان دعوت نامه برای جلسه توجیهی استفاده کنید.”

برای اندازه واقعی کلیک کنید

رابط چت جستجوی بینگ

بیشتر به زودی.

و این هم گیفی که او از این ساخته است:

در اینجا اسکرین شات او از نتایج است که پاسخ ها برگردانده می شوند:

“در این مرحله نمی‌تو،م چیزهای بیشتری را به اشتراک بگذاریم، اما شما نمی‌خواهید آن را از دست بدهید. این دعوت فقط برای شماست، اما اگر نمی‌تو،د شرکت کنید، لطفاً به ما اطلاع دهید و خواهیم دید که آیا می‌تو،م یا نه. مایکروسافت اضافه کرد که یکی دیگر از هم تیمی های خود را در نظر بگیرید.

بحث انجمن در WebmasterWorld.
منبع: https://www.seroundtable.com/microsoft-bing-event-today-expecting-chatgpt-search-integration-34869.html

بنابراین بله، به نظر می رسد این رویداد مطبوعاتی در مورد راه حل Bing ChatGPT باشد. من بسیار مشتاقانه منتظرم ببینم مایکروسافت بینگ چه چیزی را در اینجا نشان می دهد و اخبار را در اینجا به اشتراک خواهم گذاشت زمین موتور جستجو و به احتمال زیاد یک تن توییت خواهد کرد @rustybrick. بنابراین حتماً من را در توییتر دنبال کنید تا آ،ین اخبار بینگ را در مورد این اخبار ببینید.

و ما این ع، را از ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت با سم ،من از OpenAI در شب گذشته داریم:

من در حال حاضر در سیاتل هستم و برای یک رویداد مطبوعاتی حضوری به پردیس مایکروسافت در ردموند رفتم. تصمیم گرفتم بروم، با این فرض که مربوط به ChatGPT و Bing باشد، اما مایکروسافت به من نگفت که در مورد چیست، و همچنین مایکروسافت به ما اجازه نمی‌دهد بگوییم که به این رویداد می‌رویم. سپس دیروز در ساعت 2 بعد از ظهر، زم، که اخبار مربوط به Google Bard منتشر شد (داستان در اینجا خواهد آمد)، مایکروسافت گفت که می تو،م در مورد این رویداد صحبت کنیم.

تایپ تلفن بینگ

برای اندازه واقعی کلیک کنید

بنابراین خبر وجود دارد که یک رویداد وجود دارد، ببینید Techmeme. ایمیلی که مایکروسافت ارسال کرد می گوید: “مایکروسافت اخبار هیجان انگیزی در ماه فوریه دارد و ما می خواهیم شما را به یک تجربه حضوری در پردیس مایکروسافت در ردموند دعوت کنیم.”

مغز با همه اخبار و اطلاعیه های جستجوی این هفته هجو می کند! سئوکاران نمی توانند بخوابند. چه روزگاری برای زنده بودن! آینده روشن 🚀

— فابریس کانل (@facan) 7 فوریه 2023

من انتظار دارم که این بسیار شبیه به نشت رابط Bing ChatGPT باشد که قبلاً به آن پرداختیم. این اسکرین شات ها هستند:

در اینجا اسکرین شات صفحه اصلی است که کادر جستجو را باز و بزرگ می کند و می گوید “هر چیزی از من بپرس”:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است