رهبری بازاریابی: خطرات نفس

اگر رهبری هستید که چیزی جز ایراد نمی بیند، مستقیم و غیرمستقیم این موضوع را در میان می گذارید. وقتی این اتفاق می‌افتد، افرادی که قرار است رهبری کنید دلسرد می‌شوند.

او درس های خود را در کار تیمی و زندگی خانوادگی به کار برد، اما خطرات نفس بیش از حد مستقیماً به رهبری و روابط تجاری نیز صدق می کند.

سخنر، ها با سرعت برق آسا برگزار می شد تا زم، که ،ی از آنها سوالی می پرسید. سپس، آنها به صحبت ، با ک، مانند یک مجمع مهدکودک ها روی می آوردند.

یک رهبر خوب یاد می گیرد که چگونه با موقعیت های منفی کنار بیاید و از آنها به ،وان فرصت های آموزشی استفاده کند.

بحثی مانند این، منفی بودن را در پرتو چیزهای مثبت چارچوب بندی می کند.

منیت خود را کنار بگذارید و یاد بگیرید که چگونه با افرادی که با آنها در ارتباط هستید ارتباط بهتری برقرار کنید. ارتباط با آنها بدون ایگو به شما کمک می کند ارزش آنچه را که به رابطه می آورید را بهتر نشان دهید.

یکی از بهترین خلاصه های کنار گذاشتن نفس در روابط تجاری توسط بیل ریب، مدیر عامل سابق Wilsonart International بود.

در اوایل سال جاری، چهار درس رهبری را به اشتراک گذاشتم تا به افراد کمک کنم در رهبری تیمشان مؤثرتر باشند. درس 2 یک ،صر مهم برای رهبری خدمتگزار داشت: “نفس خود را در درب خانه بررسی کنید.”

خودخواهی می تواند قاتل روابط باشد

خیلی ساده بود: “خدمت به مشتری. خدمت به شرکت. خدمت به مردم.”

داوز خاطرنشان کرد که وقتی به نفس خود اجازه می دهید بر شما مسلط شود، عیب های دیگران را بزرگتر می بینید. وقتی شروع به دیدن همه چیز «اشتباه» با دیگران می کنید، تیم (یا خانواده یا ،ب و کار) را از هم جدا می کند.

در این فرآیند، زم، را برای گفتن به فرد اختصاص دهید:

  • کاری که آنها درست انجام دادند.
  • چه اشتباهی ،د.
  • سپس، دوباره روی کارهایی که به خوبی انجام می دهند تمرکز کنید.

گاهی اوقات، ممکن است مرز باریکی بین اعتماد به نفس و خودخواهی وجود داشته باشد. اولی یک ویژگی کلیدی رهبری است، در حالی که دومی یک بازدارنده رهبری است.

رفتار خودخواهانه اغلب می تواند نقطه کوری برای همه ما باشد.

المر بوتین معاون عملیات در WrightIMC، یک آژانس بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل مستقر در دا،. او پس از حرفه ای در ارتش ایالات متحده به ،وان مترجم و تحلیلگر اطلاعاتی، بیش از 25 سال در بازاریابی دیجیتال کار کرده است و همه چیز را از کدنویسی و بهینه سازی وب سایت ها گرفته تا مدیریت تلاش های مدیریت شهرت آنلاین به ،وان یک پیمانکار مستقل، مدیر وب سایت شرکتی و در تنظیمات آژانس انجام داده است. او دارای تجربه و تخصص گسترده ای است که برای مشاغل در هر اندازه کار می کند، از SMB ها گرفته تا شرکت های با اندازه 5 فورچون، از جمله Wilsonart، Banfield Pet Hospital، Corner Bakery Cafe، Ford Motor Company، Kroger، Mars Corporation، و Valvoline. بهینه سازی وب سایت ها با تمرکز بر تجارت الکترونیکی، اطلاعاتی، آموزشی و بین المللی.


منبع: https://searchengineland.com/marketing-leader،p-ego-388985

درباره نویسنده

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


چگونه این در روابط تجاری اعمال می شود

او حتی سخنر، خود را با نمایش ویدیویی از یکی از بزرگترین ش،ت های عمومی خود – سقوط بدنام در دوران او – آغاز کرد تمرین روتین زمین المپیک 1996. در مورد بررسی نفس خود در درب صحبت کنید!

در نهایت، از درخواست بازخورد صریح در مورد اینکه دیگران چگونه رفتار شما را درک می کنند، نترسید.

من دریافته‌ام که موفقیت یا ش،ت به‌،وان یک متخصص بازاریابی دیجیتال می‌تواند به این بستگی داشته باشد که فرد چقدر می‌تواند جنبه‌های پیچیده و فنی سئو، PPC و سایر زمینه‌ها را بدون صحبت ، بر سر مردم یا صحبت ، با آنها توضیح دهد.

من شخصا ریب را نمی‌شناختم، اما در تعاملات حرفه‌ای‌ام با او، او همیشه حواسش به ایده‌ها بود، حتی زم، که با آنها موافق نبود. هنگامی که او مخالف بود، دلایل محکمی برای این کار داشت و آنها را به شیوه ای مهربانانه و حرفه ای در میان گذاشت.

اگر به هر یک از این سؤالات پاسخ «بله» بدهید، ممکن است لازم باشد روی بررسی نفس خود کار کنید.

Ego همچنین می‌تواند مانع ایجاد روابط با تیم‌ها و مشتریان شود.

حالا اینجا شخصی است که چیزهای زیادی برای لاف زدن دارد. با وجود آن، سخنر، اصلی او پر از درس هایی بود در مورد اینکه چگونه نفس می تواند مانع موفقیت شود.

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و ،وماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.


مثل اون معلم نباش

این یک مثال عالی از بررسی نفس خود در درب خانه است.

غذای آماده برای رهبران و برندها

در نهایت، تیم به دلیل دودستگی و طرفداری از هم می پاشد.

برخورد با موقعیت های منفی

یکی از راه‌های انجام این کار همان چیزی است که رهبر تجارت دیو رمزی آن را «ساندویچ توبیخ» می‌نامد.

به‌جای اینکه تمرین «نشان دادن انگشت» باشد، افراد را تشویق می‌کند تا با ایجاد کارهایی که به خوبی انجام می‌دهند بر کاستی‌ها غلبه کنند.


من در مدرسه معلمی داشتم که به نظر می رسید دوست داشت صحبت های خود را بشنود.

گاهی اوقات، ما این دو را با هم اشتباه می‌گیریم – بنابراین مهم است که خودمان را تماشا کنیم، بنابراین خیلی به «منطقه نفس» نرویم.

من یک چاقوی جیبی حکاکی شده روی قفسه ام دارم که در یکی از این تعاملات به من داد. این یک جایزه برای به اشتراک گذاشتن یک ایده بود، زیرا به نظر می رسید علیرغم مخالفتش با آن پیشنهاد خاص، از آن قدرد، می کند.

اگر می‌پرسید، آماده باشید، زیرا ممکن است چیزی را که می‌شنوید دوست نداشته باشید. این می تواند تمرین دیگری باشد که به شما کمک می کند یاد بگیرید که نفس خود را در خانه چک کنید.


جدید در زمین موتورهای جستجو

در Di،al Summit ایندیاناپولیس، ژیمناستیک مدال طلای المپیک، دومینک داوز، برخی از بینش های مهم را از تجربه خود در مورد خطرات ایگو به اشتراک گذاشت.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است