رتبه‌بندی جستجوی Google فرار بسیار داغ در آخر هفته و موارد دیگر

برای اندازه واقعی کلیک کنید

موز،ت:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

Accuranker:

به ،وان یادآوری، ما در مورد چهار به‌روزرس، رتبه‌بندی جستجوی Google تأیید نشده قبلی گزارش داده بودیم. یکی در حدود 14 ژوئن و در حال انجام، سپس 6 ژوئن، سپس در حدود 22/23 مه، سپس در حدود 17 می، سپس در 10 می و دیگری در اوایل ماه مه. نشانه‌های دیگری از به‌روزرس، بین آن‌ها وجود داشت، اما صادقانه بگویم، من آن را پوشش ندادم زیرا همه علائمی که من ردیابی می‌کنم به آن‌ها نمی‌رسند.

ابزارهای ردیابی گوگل

Google Update Steam Heat

SERPstat:

همانطور که گفتم، این گفتگو هنوز ادامه دارد و داغ است، در واقع، ما نزدیک به صد نظر فقط در آ،ین پست من در مورد به روز رس، گوگل از 14 ژوئن داریم. به علاوه پچ پچ در WebmasterWorld و دنیای کلاه سیاه همه فوق العاده فعال است

رتبه بندی وب پیشرفته:

چه خبره مردم؟ امیدوارم برخی از شما شاهد تغییرات مثبت باشید.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

فقط به این نمودارها از این ابزارها نگاه کنید، ا،ر آنها چند روزی است که بسیار داغ هستند:

همچنین کنسول جستجوی گوگل دیروز مقداری کاهش را نشان داد.

من همین افزایش را در سایت هایم داشتم. امروز دقیقا به حالت 7 روز پیش برگشت. امیدوارم، این فقط بازتابی از به روز رس، و عبور است. من از دیدن این رشد متنفرم. آیا سایت خود را در Semrush یا Ahrefs بررسی کرده اید؟ آیا در چند روز گذشته کلمات کلیدی جدید زیادی دریافت کرده اید؟ من دوست ندارم فکر کنم اینها فقط ناپدید می شوند. من عصب، می شدم

من نمی‌دانستم با توجه به ترافیک گوگل که ماه‌ها به‌طور مسطح به پایان رسیده است، به‌روزرس، وجود دارد. هیچ چیز جز تبلیغات در بالای صفحه چنین تأثیری نداشت و دارد.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

در اینجا چند نقل قول منتخب از این منابع آورده شده است:

سایت من خوب کار می کرد و ناگهان، یک زمین بایر بایر با ترافیک خشک شده است. بسیار ناامید کننده است که چند بار این اتفاق می افتد. به نظر می رسد گوگل آنقدر مرتب الگوریتم ها را آزمایش و به روز می کند که افرادی که محتوای باکیفیت می نویسند دچار مشکل می شوند.

سایت من که پاک شد و 24 ساعت بعد بهبود یافت… دوباره پاک شد.

رتبه بندی بهترین چیزی است که ما آنها را برای سایت های خود دیده ایم، با این حال ترافیک کاهش یافته است و بدتر از آن این است که تبدیل ها ناپدید شده اند.

گولش*t گوگل. وقت آن است که شما را به چراگاه ببرند.

به روز رس، 2023/6/17: ترافیک من به جایی که 5 روز پیش بود بازگشته است. در 4 روز گذشته هر روز افزایش تدریجی داشته است.

از 14th، ابزارهای ردیابی جستجوی گوگل بسیار داغتر از حد معمول بوده اند و این پچ پچ در جامعه SEO خاموش نشده است. فکر نمی‌کنم دوره‌ای طول، با چنین نوسانات شدید، بدون به‌روزرس، تایید شده، دیده باشم.

سمروش:

SERPmetrics:

RankRanger (این باید ظرف چند ساعت گرم شود):

چه روزگار وحشی!

سئو چتر

برای اندازه واقعی کلیک کنید

در مورد ما، و برای بسیاری از سایت‌های تجارت الکترونیک مستقر در ایالات متحده، من فکر می‌کنم گوگل میخ‌های تابوت را تمام کرد و به جای آن از پیچ استفاده کرد. گوگل قبلاً ما را در زمین انداخته است و ماه‌هاست که بیل‌های پر از خاک را روی ما پرتاب کرده است. مرحله بعدی این است که گوگل سنگ قبر را قرار دهد. سعی می کنیم خوشبین باشیم، ما هنوز اینجا هستیم و فروش ما از منابع دیگر همچنان در حال افزایش است.

افت شدید امروز

من هم امروز شاهد افت شدید هستم. ایالات متحده -28٪ در -6 بعد از ظهر است. استرالیا و امارات 48- درصد برای دو روز است. جستجو 11% است

سوله های مختلف، اما تاثیرات به روز رس، بسیار مشابه است. ایالات متحده آمریکا بزرگترین مخاطب من است، در اینجا نیز -30٪ کاهش یافته است.

ترافیک ایالات متحده -46٪ در ظهر … خوب! امارات متحده ،ی با 42- درصد کاهش بزرگ دیگر است. آلمان -33%

فراز و نشیب واقعاً وحشیانه در هفته گذشته، کم به بالا 281٪ در روزهای هفته!

من در حال کار در امارات هستم، از سه شنبه تا پنجشنبه، ترافیک خاموش بود. امروز دارم میبینم که به حالت عادی برگشتم الان از بعدازظهر خبر ندارم.

اخبار مالی/بلاک چین – چند روز وحشتناک پس از دو هفته اول بسیار خوب در ماه ژوئن. من را به یاد نوع از بین بردن به‌روزرس،‌هایی می‌اندازد که سایت‌های میان‌رده را مجازات می‌کند و به سایت‌های سطح بالا مانند فوربس امتیاز می‌دهد.

بحث انجمن در WebmasterWorld و دنیای کلاه سیاه.


منبع: https://www.seroundtable.com/google-search-ranking-volatile-super-heated-35573.html

در 14 ژوئن گزارشی درباره به‌روزرس، الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی Google ارائه کردیم و از آن زمان نتایج جستجوی Google با نوسانات بیشتر از حد معمول متوقف نشده است. مثل این است که دیگ آب را روی اجاق گذاشته اند و هرگز آن را خاموش نکرده اند، حداقل در چند روز گذشته.

الگورو:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

سئوی شناختی:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است