راهنمای جزئیات Google برای شرکای اتحادیه

در اینجا خلاصه‌ای از آن تبلیغ توییتر آمده است، که اساساً توصیه‌هایی را که گوگل پس از حذف توصیه‌های متعارف برای محتوای سندیکایی در ماه مه گذشته ارائه کرد، تکرار می‌کند.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برخی از ناشران در شبکه سایت‌های خودشان سندیکا می‌شوند. برای آن، گفتیم از noindex استفاده کنید و canonical را حذف کردیم. کمی بعد به چرایی آن برمی گردم…

ما هم عوض شدیم راهنمایی ما برای اینکه جستجوی Google با آنچه که برای Google News طول، بود مطابقت داشته باشد، از noindex استفاده کنید. البته، اگر ناشران به‌،وان بخشی از توافق‌نامه‌ها، به طور کامل به noindex نیاز داشتند، قبلاً این کار را انجام می‌دادند. اما همه چیز را منسجم می کند.

برای Google News، توصیه ما در محتوای سندیکایی خارج از شبکه شما تغییری نکرده است. از noindex استفاده کنید. قبلاً از canonical استفاده نمی شد. استفاده از noindex بود. و از آنجایی که ترتیب سندیکای شماست، درخواست آن کاملاً ممکن است.

“اگر ،ی نگران محتوایی است که داوطلبانه منتشر می کند و به دیگران اجازه می دهد برای رتبه بندی تلاش کنند، توصیه ما این است که از شریک خود بخواهید از noindex استفاده کند. این توصیه دیرینه ما با Google News بوده است. ما این را در راهنمایی های خود در سال جاری واضح تر کردیم. من اسلاید دارم!

این یک پیگیری بود که چرا گوگل استفاده از canonical را برای این منظور متوقف کرد:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

شرکای اتحادیه ممکن است شریک نباشند (بسته به هدف شما). آنها اغلب می توانند از شما بالاتر باشند، حتی زم، که شما به درستی متعارف می شوید. به همین دلیل است که گوگل اکنون می‌گوید که سایت‌هایی که محتوای سندیکایی شما را مصرف می‌کنند، نباید آن محتوا را فهرست‌بندی کنند. اما در انجام این کار موفق باشید. 🙂 https://t.co/ISonRBwGHy

– گلن گیب (@glenngabe) 8 جولای 2023

این چیزی است که دنی در پاسخ به آن نوشت توییتر – من مستقیماً از او نقل می کنم:

بحث انجمن در توییتر.

منبع: https://www.seroundtable.com/google-seo-guidance-syndication-partners-35673.htmlما هم آپدیت کردیم راهنمایی برای ،، که از محتوای سندیکایی استفاده می کنند باید فقط noindex را توصیه کنند. البته اگر توافقی که شرکا دارند این را اقتضا کند، باید طبق قرارداد عمل کنند. ما این تغییر را انجام دادیم بنابراین این توصیه کاملاً با آنچه ناشران برای مدت طول، توصیه می شدند مطابقت داشت.

پس این چیزی است که دنی پست کرده است …

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

رو،مه نگاران در حال نوشتن لوگوی گوگل

محتوای همبسته به خصوص می تواند با محتوای اصلی با بسیاری از مطالب دیگر در صفحه متفاوت باشد. Canonical اساساً برای مق، با صفحات تقریباً تکراری طراحی شده است. به همین دلیل است که ما آن را برای انتشار در یک شبکه (مانند دو رو،مه متعلق به یک ناشر) توصیه نمی کنیم. نشریات مختلف در یک شبکه اغلب دارای ال،ای اساسی، مقالات مرتبط و غیره هستند.

در این مرحله، گاهی اوقات این جمله وجود دارد که “چی؟ گوگل فکر می کند همه افراد در جهان نیاز دارند که محتوای اصلی را در فهرست قرار دهند زیرا نمی توانند محتوای اصلی را پیدا کنند!” واکنش. نه. ما همیشه محتوای اصلی را پیدا می کنیم. اما هنگامی که محتوا به عمد توسط یک سازمان خبری برجسته دیگر اجازه انتشار داده می شود، این چالش خاص را سخت تر می کند…

برای اندازه واقعی کلیک کنید

اگر از یک شریک سندیکایی می خواهید که از canonical استفاده کند، اساساً همان چیزی است که noindex. Canonical می‌گوید: «هی، این صفحه واقعاً آنقدر رتبه‌بندی می‌کند که صفحه دیگر نه این». استفاده از noindex همان کار را بدون مشکلاتی که canonical می تواند داشته باشد انجام می دهد pic.twitter.com/mBc263iEFQ

— Google SearchLiaison (@searchliaison) 7 جولای 2023

برای اندازه واقعی کلیک کنید

این همه بر اساس گزارشی از تیم Newzdash به نام انجام شد از سئوی خود محافظت کنید: آیا شرکای سندیکای خبری ترافیک شما را ربوده اند؟ – بررسی کن…

چرا این مهم است؟

من در ماه مه در یک رویداد AOP در لندن صحبت کردم و راهنمایی هایمان را در مورد سندیکاسیون مجدداً بررسی کردم، بنابراین شاید این اسلایدهایی که در آنجا استفاده کردم کمک کند. ما صفحه اصلی کمک تغییر این بود که بر روی هدف خود با محتوای سندیکایی به جای مک،سم تمرکز کنید.

دنی سالیوان، رابط جستجوی گوگل، یک موضوع توییتر همراه با اسلایدهایی از ارائه ای که برای یک رویداد AOP در لندن در ماه مه در مورد راهنمای SEO و گوگل برای شرکای پیوند محتوا آماده کرده بود، منتشر کرد.

برای جمع بندی، اگر نگران این هستید که شرکای سندیکای خود از محتوای شما بالاتر باشد، توافق شما با آنها باید به noindex نیاز داشته باشد. اگر این کار را نکنید، سیستم های ما سعی می کنند محتوای اصلی را تعیین کنند. اما سخت تر است. به همین دلیل است که noindex برای مدت طول، توصیه می شود.