دسامبر 2022 به‌روزرسانی محتوای مفید Google بیش از حد انتظار طول می‌کشد

این توییت است:

جان مو، از گوگل اضافه شد ماستودون, “گاهی اوقات چیزها کمی کند می شوند، معمولاً م،ی خاصی ندارد.” او به شوخی گفت: «شاید Googlebot در حال ،یدن همه آن کوکی‌های تعطیلات است.

دنی سالیوان، رابط جستجوی گوگل، گفت که انتشار به‌روزرس، محتوای مفید در دسامبر 2022 گوگل بیشتر از آنچه در ابتدا انتظار می‌رفت طول می‌کشد. این به روز رس، در تاریخ 5 دسامبر آغاز شد و انتظار می رفت اوایل این هفته به پایان برسد.

به محض اینکه تمام شد، گوگل به ما اطلاع خواهد داد و من بیشتر در اینجا، Search Engine Land و در شبکه های اجتماعی پست خواهم کرد.

گوگل نوشت توییتر، “ما هنوز” به‌روزرس، محتوای مفید را انجام نداده‌ایم. گوگل افزود: «در حالی که به طور معمول تکمیل این به‌روزرس، تا دو هفته طول می‌کشد، این به‌روزرس، بیشتر طول می‌کشد».

ما نیستیم. در حالی که به طور معمول تکمیل این به‌روزرس، تا دو هفته طول می‌کشد، این به‌روزرس، بیشتر طول می‌کشد. پس از اتمام در صفحه خود پست خواهیم کرد.

— Google SearchLiaison (@searchliaison) 20 دسامبر 2022

تا کنون، تعیین هر گونه تغییر رتبه بندی خاص برای به روز رس، محتوای مفید دشوار بوده است. شاید شاهد نوعی تغییر یا نوسان بزرگ در انتهای به‌روزرس، باشیم. به خاطر داشته باشید، گوگل همچنین به‌روزرس، هر،مه پیوند در دسامبر 2022 را منتشر می‌کند، جایی که فکر می‌کنیم شاهد تاثیر آن هستیم.

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-helpful-content-update-longer-34607.html

به ،وان یادآوری، به‌روزرس، محتوای مفید Google به دنبال حذف محتوایی است که برای رتبه‌بندی در موتورهای جستجو نوشته شده است و به مردم کمک نمی‌کند یا به آنها اطلاع نمی‌دهد. گوگل گفت این به روز رس، به محتوایی که به نظر می رسد در درجه اول برای رتبه بندی خوب در موتورهای جستجو ایجاد شده است، رسیدگی می کند. گوگل افزود: این به روز رس، به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که محتوای غیراصلی و با کیفیت پایین در جستجو رتبه بالایی ندارد. بنابراین اگر محتوایی را برای افزایش دید و ترافیک موتورهای جستجو می‌نویسید، ممکن است تحت تأثیر این نوع به‌روزرس، قرار بگیرید و سایت‌های غیر ،یسی دیگر از این به‌روزرس، در امان نباشند.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است