در Yoast SEO Premium با بازرس SEO جلویی آشنا شوید • Yoast

متا تگ ها داده های ضروری هستند که موتورهای جستجو برای خواندن صفحه شما استفاده می کنند. اطلاعاتی مانند زم، که یک پست منتشر شده است، چه ،ی این کار را انجام داده است، تصاویر در کجا پیدا می شوند، چقدر بزرگ هستند و غیره را ،وجی می دهد. در اینجا، موتورهای جستجو می‌توانند تگ‌های روبات‌هایی را که تنظیم کرده‌اید و استانداردهایی که قرار است این صفحه داشته باشد، پیدا کنند. ایده خوبی است که سریعاً این داده ها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که چیزهای من،ی را برای موتورهای جستجو به دست می آورید.

جنبه بصری ،وجی Schema به خوبی نشان می دهد که چگونه قطعات مختلف در نمودار صفحه شما قرار می گیرند. همه چیز به خوبی تورفتگی دارد و فلش ها به شما امکان می دهند بخش های دیگر داده های ساخت یافته را گسترش دهید. این امر بررسی آنچه را که برای مطالعه نیاز دارید آسان تر از بررسی کل نمودار می کند. شما همچنین می‌تو،د هر چند وقت یک‌بار که می‌خواهید، بسته به عمق داده‌های ساختاریافته‌تان – که اگر از Yoast SEO استفاده می‌کنید، بسیار زیاد است!

به سرعت داده های ساختار یافته ای را که Yoast SEO برای یک مقاله تولید می کند، بررسی کنید

این بازرس SEO جلویی در Yoast SEO Premium است

بخش سوم همه چیز در مورد داده های ساختار یافته Schema است. در اینجا، کل ،وجی Schema توسط Yoast SEO را مشاهده خواهید کرد. این به صورت سلسله مراتبی است، بنابراین می تو،د نمودار و تمام ،مت های مختلف را ببینید. روی فلش کلیک کنید تا ،مت ها باز و بسته شوند تا بررسی شوند. روی کلیپ بورد کلیک کنید تا قطعه انتخاب شده از داده های ساختاریافته را برای آزمایش در ابزار Rich Results Testing یا یکی از ابزارهای دیگر برای آزمایش طرحواره کپی کنید.

روی عبارت کلیدی و بررسی تمرکز کنید

شما می تو،د کلمه ای را که برای پست یا صفحه تنظیم کرده اید از بازرس سئو جلویی ببینید. علاوه بر این، می تو،د نحوه امتیازدهی محتوا را نیز مشاهده کنید. سعی کنید گلوله های سبز را هدف بگیرید! هر گلوله ارزیابی SEO Yoast نباید سبز باشد، تا زم، که دو گلوله کلی وجود دارد هستند سبز. اگر بازرس یک گلوله قرمز نشان دهد، ممکن است مجبور شوید بیشتر روی محتوا کار کنید. دکمه «ویرایش پست» را بزنید تا به ویرایشگر بروید تا روی آن کار کند.

،وجی تگ های متا

تنظیم عبارت کلیدی فو، یکی از مهمترین کارهایی است که می تو،د در Yoast SEO انجام دهید. این ،یب کلمات به Yoast SEO کمک می کند تا بفهمد می خواهید پست یا صفحه برای چه چیزی بهینه شود. با تنظیم یکی، تحلیل‌های سئو و خوانایی می‌توانند کار خود را انجام دهند – و بازخوردی را در قالب گلوله‌های رنگی به شما ارائه دهند.

،مت دوم بازرس سئوی جلویی شامل متا تگ های صفحه است. در اینجا چیزهایی مانند ،وان و توضیحات متا را که برای پست تنظیم کرده اید، به علاوه اطلاعاتی در مورد تصاویر پیدا خواهید کرد. همچنین ،وجی OpenGraph، استانداردی که برای پست تنظیم کرده‌اید و تنظیمات متا روبات‌ها را خواهید دید.

ادوین یک متخصص محتوای استراتژیک است. قبل از پیوستن به Yoast، او سال‌ها در مجله طراحی وب پیشرو هلند مهارت‌های خود را تقویت کرد.

آواتار ادوین تونن


منبع: https://yoast.com/front-end-seo-inspector/

یکی از عالی‌ترین بخش‌های بازرس سئوی جلویی، بخشی است که در آن ،وجی داده‌های ساختاریافته را برای صفحه بررسی می‌کنید. این کمی تعاملی‌تر از گزینه‌های دیگر است، زیرا به شما امکان می‌دهد نمودار Schema را برای این صفحه بررسی کنید تا تمام بخش‌های مختلف را بررسی کنید. علاوه بر این، یک دکمه کلیپ‌بورد مفید وجود دارد که به شما امکان می‌دهد آن قطعه خاص از داده‌های ساختاریافته را کپی کنید تا در ابزارهای تست داده‌های ساخت‌یافته جای‌گذاری کنید.

در این پست به طور خلاصه بازرس سئوی فرانت اند در Yoast SEO Premium را معرفی کردیم. بازرس در مرحله بتا است و ما انتظار داریم در آینده عملکرد را بهبود بخشیده و گسترش دهیم. Inspector یک راه سریع و آسان برای به دست آوردن بینش بیشتر در مورد تنظیمات SEO پست خود، درست از ،مت اول است. ناگفته نماند، این یک ابزار عالی برای ،، است که در حال یادگیری SEO هستند. آن را امتحان کنید و ببینید چه فکر می کنید!

ادوین تونن

این ابزار به ویژه برای سئوکاران مبتدی و تازه واردان به دنیای سئو مفید و مفید است. به این دلیل که یادگیری سئو شامل یادگیری جنبه های اساسی سئو فنی است. مانند مفهوم متا تگ ها و تگ های مختلفی که گوگل در صفحه شما می بیند. در عین حال، یادگیری در مورد این موارد می تواند دشوار باشد، زیرا ممکن است ند،د کجا آنها را در وب سایت خود جستجو کنید. بازرس سئو جلویی کمک می کند تا با چنین مفاهیمی آشنا شوید، زیرا می تو،د به راحتی تنظیمات سئو و ابرداده خود را بدون نیاز به صرف وقت برای جستجو مشاهده کنید.

اجزای سازنده در بازرس SEO front-end

با بازرس SEO front-end، می تو،د تنظیمات و ،وجی یک پست را بررسی کنید. بازرس از کنار صفحه به داخل پرواز می کند، و شما می تو،د از ،مت جلویی پست خود به آن دسترسی داشته باشید. برای شروع، ماوس خود را روی نماد Yoast در نوار وردپرس در بالای صفحه نگه دارید و روی دکمه Inspect کلیک کنید.

Yoast SEO Premium یک ویژگی جدید دارد که به شما کمک می کند تنظیمات سئوی خود را سریع بررسی کنید. بازرس سئوی جلویی برای کمک به شما در انجام این کار طراحی شده است – ابرداده های ،وجی پست خود را درست از ،مت جلو بررسی کنید. دیگر لازم نیست پست ها را در ویرایشگر وردپرس باز کنید تا ببینید چه چیزی را تنظیم کرده اید! شما امتیازات سئو، متا تگ ها، ،وجی طرحواره و موارد دیگر را در ،مت جلویی در دسترس دارید. بررسی کار سئوی شما هرگز آسان تر نبوده است!

بازرس سئو فرانت اند چه کاری انجام می دهد؟

در مرحله پرواز، اطلاعاتی در مورد پست خود دریافت می کنید – از عبارت کلیدی تمرکزی که برای صفحه تنظیم کرده اید تا داده های ساختاری Schema که ،وجی های پست را در بر می گیرد. می تو،د ،وجی را بررسی کنید تا ببینید آیا همه چیز همانطور است که شما می خواهید. اگر می خواهید پست خود را تغییر دهید، روی دکمه “ویرایش پست” در بالا کلیک کنید. این شما را به ویرایشگر پست می برد، جایی که می تو،د تغییراتی ایجاد کنید.

روی دکمه “Font-end SEO Inspector” در منوی کشویی Yoast کلیک کنید تا ابزار از صفحه ای در سایت شما باز شود.

بازرس سئوی front-end ،وجی را در لیستی طول، از جزئیات نشان می دهد:

  • متا تگ ها مانند ،وان و توضیحات
  • استانداردی که برای پست یا صفحه تنظیم کرده اید
  • بر،ب‌های OpenGraph مختلف مانند منطقه، نوع محتوا، ،وان، توضیحات، تصاویر و زمان انتشار
  • اطلاعاتی در مورد نویسنده
  • بر،ب های مختلف توییتر مانند نوع تصویر و زمان ،نی خواندن
  • متا روبات هایی که برای این پست تنظیم کرده اید، معمولاً هستند index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1

،وجی داده های ساختار یافته طرحواره

بازرس سئو جلویی در Yoast SEO Premium از چندین بخش تشکیل شده است. در بالا، بینش هایی در مورد محتوای صفحه خود دریافت می کنید: عبارت کلیدی تمرکزی که تنظیم کرده اید و گلوله های امتیاز SEO و امتیاز خوانایی. سبز خوب است؛ قرمز نیاز به بهبود دارد

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است