خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 9 مارس 2023

محلی و نقشه ها

PPC

جستجوی دیگر

بازخورد:

صنعت و تجارت

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

Google Trends طرح جدیدی را با پیوندهایی به ناشران راه اندازی کرد. بینگ چت می‌تواند کارت‌های پاسخ را نشان دهد. بینگ چت روی ذخیره چت های قدیمی، بهبود زبان های کمتر استفاده شده، به اشتراک گذاشتن برخی آمار رشد و موارد دیگر کار می کند. گوگل نام سایت، فاوی، و بر،ب جدید حمایت شده را در جستجوی دسکتاپ راه اندازی کرد. گوگل گفت اندازه صفحه یک عامل رتبه بندی نیست.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • نام سایت Google، فاوی، و بر،ب حمایت شده به صورت زنده روی دسکتاپ (نه فقط موبایل)
  گوگل نام سایت، فاوی، و بر،ب حمایت شده را در تمام جستجوهای دسکتاپ فعال کرده است، مانند جستجوهای موبایلی در اکتبر گذشته. برای روشن بودن، ما شاهد آزمایش گوگل در ماه نوامبر در دسکتاپ بودیم و به تدریج این تست را به تعداد جستجوگران بیشتری افزایش دادیم، اما از دیروز، اکنون به طور کامل روی دسکتاپ نیز فعال است.
 • مایکروسافت بینگ روی ذخیره چت ها و ویژگی های بیشتر کار می کند
  میخائیل پاراخین از مایکروسافت گفت که درخواست شماره یک ویژگی این است که بینگ چت چت های تاریخی را برای بعد ذخیره کند تا کاربران بعداً به آنها مراجعه کنند یا بعداً آنها را جستجو کنند. و به نظر می رسد که آنها بر روی آن درخواست ویژگی، به علاوه موارد دیگر کار می کنند.
 • بینگ چت علاوه بر اخبار، ،ید، محلی، کارت های پاسخ نیز دارد.
  آیا می‌دانستید که بینگ چت همچنین می‌تواند یک کارت پاسخ یا کادر زیر پاسخ مبتنی بر چت همراه با نقل قول به شما بدهد؟ ما دیدیم که بینگ کارت‌های خبری، کارت‌های محلی، کارت‌های ،ید و موارد دیگر را ارائه می‌کند، اما کارت‌های پاسخگویی را نمی‌دهد.
 • گوگل: اندازه صفحه یک عامل رتبه بندی نیست
  جان مو، از گوگل در توییتر گفت: “اندازه صفحه یک عامل رتبه بندی نیست.” به این م،ی که گوگل سیگنال خاصی ندارد که بگوید اندازه صفحات X تا Y افزایش یا کاهش رتبه بندی می شود.
 • Google Trends برای سال 2023 ظاهر جدیدی دارد
  گوگل رابط Google Trends را اصلاح کرده است و روندهای بی‌درنگ را به صفحه اصلی اضافه می‌کند، آن گرایش‌ها را هر ساعت به‌روزرس، می‌کند و آنها را به مقالات خبری مرتبط می‌کند. این به‌روزرس، سال‌ها پس از آ،ین به‌روزرس، Google Trends توسط Google ارائه می‌شود.

 • Google Baby Shark Band – ناز
  در اینجا یک ویدیوی زیبا از یک کارمند گوگل (فکر می کنم یک کارمند گوگل) در حال نواختن طبل در دفتر گوگل زوریخ برای برخی از بچه ها است. او گروه خود را باند بچه ،ه گوگل نامید.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

لینک ها و بازاریابی محتوا

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-03-09-2023-35032.html

ویژگی های جستجو

موبایل و صدا

سئو

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است