خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 9 دسامبر 2022

صنعت و تجارت

PPC

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

محلی و نقشه ها

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

لینک ها و بازاریابی محتوا

سئو

گوگل در حال آزمایش اصلاحات موضوع جدید در جستجوی دسکتاپ است. جان مو، گوگل از نقشه های سایت HTML بسیار خوشش نمی آید. گوگل گفت اگر از CDN یا میزب، ابری استفاده می‌کنید، آزمایش‌هایی را تنظیم کنید تا مطمئن شوید Googlebot مسدود نشده است. گوگل می گوید فقط در صورت ایجاد تغییرات قابل توجه تاریخ داستان های خود را به روز کنید، این نسخه 2023 من از این داستان است. گوگل بهترین جستجوهای خود را برای سال 2022، سال جستجو، منتشر کرد. و من خلاصه ویدیویی هفتگی SEO خود را ارسال کردم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • جستجوی اخبار Buzz خلاصه ویدیو: به‌روزرس، سیستم محتوای مفید Google، پیمایش مداوم روی دسک‌تاپ و اصلاح موضوع
  این هفته به‌روزرس، تأیید شده دیگری برای سیستم محتوای مفید Google داشتیم. اکنون جه، شده است. گوگل همچنین در هفته گذشته نوسانات زیادی داشت که مربوط به این آپدیت تایید شده نبود. گوگل رسما اسکرول پیوسته را روی دسکتاپ عرضه کرد…
 • Google آزمایش + اصلاحات نوار جستجوی موضوع در دسک تاپ پس از راه اندازی در تلفن همراه
  در اوایل این هفته، گوگل اعلام کرد که شروع به ارائه موضوعات جدید + گزینه های اصلاح علامت به زبان ،یسی/ایالات متحده در نتایج جستجوی تلفن همراه کرده است. اما به نظر می رسد گوگل نیز در حال آزمایش آنها است. آنها به طور کامل در نتایج جستجوی دسکتاپ فعال نیستند.
 • نسخه 2023: گوگل می گوید فقط زم، که محتوا را به طور قابل توجهی به روز می کند تاریخ را به روز کنید
  این زم، از سال است که سازندگان محتوا محتوای خود را که عملکرد خوبی داشته است می گیرند و آن را از نسخه 2022 به نسخه 2023 به روز می کنند. اما به‌روزرس، منابع سال 2022 به 2023 کافی نیست و گوگل می‌گوید تنها زم، این کار را انجام دهید که به‌روزرس، قابل توجهی در آن محتوا انجام دهید.
 • Google: با استفاده از CDN یا میزب، ابری، تست‌های روتین را برای اطمینان از مسدود نشدن ربات Google تنظیم کنید
  گری ایلیز از گوگل دوست دارد PSA های خود را در Mastodon پست کند. PSA بعدی او این است که اگر از CDN یا سرویس میزب، ابری استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که یک آزمایش معمولی را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که این سرویس Googlebot یا سایر ،نده‌های موتور جستجو را که می‌خواهید سایت خود را ،یده و فهرست‌بندی کنید مسدود نمی‌کند.
 • جان مو، از گوگل می گوید که نقشه سایت HTML هرگز نباید مورد نیاز باشد
  جان مو، از گوگل همواره اهمیت نقشه های سایت HTML را در طول سال ها کم اهمیت جلوه داده است، او از طرفداران نقشه های سایت XML است، اما نقشه های سایت HTML، نه چندان. روز گذشته در Mastodon او واقعاً نارضایتی خود را از نقشه های سایت HTML با گفتن اینکه نقشه های سایت HTML “هرگز نباید مورد نیاز باشند” نشان داد.
 • Google 2022 Year In Search – جستجوهای برتر
  باز هم زم، از سال است که گوگل بهترین جستجوهای سال خود را منتشر می کند. قرار نیست دروغ بگوید، خسته‌کننده است، اما گوگل تلاش زیادی می‌کند تا با ویدیوی تعبیه‌شده آن را الهام‌بخش کند.

 • آرچ در دفتر گوگل نجار شیکاگو
  در اینجا یک ع، از دفتر Google Carpenter، دفتر در شیکاگو است. می بینید، گوگل طاق های زیادی در سراسر آن دفتر دارد. در ادامه ع،‌های بیشتری از این دفتر را از نوار تعبیه شده اینستاگرام مشاهده می‌کنید

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

موبایل و صدا

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-12-09-2022-34548.html

تجزیه و تحلیل

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است