خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 8 سپتامبر 2022

موبایل و صدا

PPC

ویژگی های جستجو

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-09-08-2022-34056.html

آیا با به روز رس، محتوای مفید گوگل شاهد حرکت های بزرگی هستیم؟ خوب، بستگی دارد که شما چه حرکتی بزرگی را در نظر بگیرید. Google نتایج نوع بررسی خود را به‌روزرس، کرد و ممکن است بر گزارش‌های کنسول جستجوی شما تأثیر بگذارد. گوگل در حال آزمایش نام سایت بالای URL در نتایج جستجو است. Google Ads مجموعه ستون‌های گروه‌های تبلیغاتی راه‌اندازی جدیدی دارد. من همچنین گزارش ماهانه وب مستر گوگل را با یک هفته تاخیر ارسال کردم اما به صورت زنده است.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • جنبش به‌روزرس، محتوای مفید Google؟ بله اما گسترده نیست.
  به نظر می رسد در مورد به روز رس، محتوای مفید گوگل و اینکه آیا “بزرگ” است یا نه، سردرگمی زیادی وجود دارد. این همه بستگی به این دارد که آیا شما از آن ضربه خورده اید یا خیر، اوه پسر آیا واقعاً برای شما بزرگ است. اما از نظر گستردگی، تا کنون، روی بسیاری از سایت ها تأثیری نداشته است.

 • نتایجی از نوع بررسی که می‌توانند بر گزارش‌های کنسول جستجو تأثیر بگذارند، به‌روزرس، شده توسط Google
  Google پست کرده است که شروع به ارتقاء برخی از نتایج نوع بررسی به نتایج نوع محصول در جستجو کرده است و توانسته است برخی از نتایج نوع محصول جدید ایجاد کند. این در 22 آگوست 2022 شروع شد و در نتیجه، عملکرد کنسول جستجو و گزارش نتایج غنی ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد.
 • گزارش سپتامبر 2022 گوگل وبمستر
  من با گزارش ماهانه وب مستر گوگل یک هفته تاخیر دارم زیرا در تعطیلات بودم و جمع ، اینها دردسر است. اما مهم است و من می‌خواستم همه شما را در مورد تغییرات سئو گوگل، وب‌مستر و جستجوی ارگ،ک در ماه گذشته مطلع کنم.
 • گزینه‌های ستون گروه‌های آگهی راه‌اندازی جدید Google Ads
  Google مجموعه جدیدی از معیارهای داده را به گزارش های ستون گروه های تبلیغاتی Google Ads اضافه می کند. گزینه های جدید تحت بخشی به نام “تنظیم” هستند و شامل هشت معیار جدید هستند.
 • نام سایت تست گوگل در بالای URL در نتایج جستجوی موبایل و دوباره فاوی، های گرد شده
  گوگل دوباره در حال آزمایش است و نام سایت را در بالای URL و توضیحات در قطعه نتایج جستجوی موبایل قرار می دهد. همچنین، ما شاهد فاوی،‌های گردتر در آن قطعه‌ها نیز هستیم.
 • اژدها در گوگل سنگاپور
  در اینجا یک ع، جالب از دفتر Google در سنگاپور است. این برش منظم از یک اژدها وجود دارد. برای نوعی رویداد در دفتر Google آنجا بود.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

لینک ها و بازاریابی محتوا

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

سئو

صنعت و تجارت

محلی و نقشه ها

تجزیه و تحلیل

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است