خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 8 آگوست 2022

PPC

بازخورد:

در آ، هفته شاهد نوسانات زیادی در نتایج جستجوی گوگل بودیم، شاید به روز رس، تایید نشده دیگری. گوگل پشتیب، از داده های ساختاریافته مزایا و معایب را راه اندازی کرد. Google Business Profiles اکنون ع،‌ها، پست‌ها، ویدیوها و نشان‌واره‌های تکراری را هر،مه می‌داند. ویژگی همپوش، پیش‌نمایش تصویر Google دیگر در حال آزمایش نیست، به طور کامل فعال است. گوگل توضیح داد که یک noindex در یک خوشه hreflang می تواند بر کل خوشه تأثیر بگذارد. و ما امروز یک وبلاگ با سارا برک پست کردیم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به روز رس، الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل در شنبه، 6 آگوست – PRU ،زش یا چیز دیگری؟
  در روز شنبه، 6 آگوست، سیگنال‌های زیادی را دیدیم که نشان می‌داد یک به‌روزرس، الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی Google دیگر وجود دارد. مشخص نیست که آیا این ،زش‌ها برای به‌روزرس، بررسی‌های نهایی محصولات Google از ژوئیه 2022 است یا چیزی جدید و متفاوت است.

 • Google Local Spam Now شامل ع،‌ها، پست‌ها، ویدیوها و لو،ای تکراری است
  Google خط‌مشی محتوای پست‌های نمایه ،ب‌وکار خود را به‌روزرس، کرده است تا مشخص کند Google اکنون ع،‌ها، پست‌ها، ویدیوها و نشان‌واره‌های تکراری را به‌،وان هر،مه در نظر می‌گیرد. اگر ع،‌ها، پست‌ها، ویدیوها و نشان‌واره‌های تکراری در نمایه ،ب‌وکار Google خود دارید، ممکن است پست‌های شما رد شود.

 • Google Now از داده های ساختاریافته مزایا و معایب برای صفحات نظرات پشتیب، می کند
  Google اکنون از داده های ساختاریافته جدید برای مزایا و معایب صفحات بررسی سرمقاله پشتیب، می کند. این نشانه‌گذاری جدید را می‌توان در ابزار تست Rich Results و دیگر ابزارهای Search Console تأیید کرد (من فرض می‌کنم). همچنین، Google داده‌های ساخت‌یافته ارائه‌شده توسط شما را بر داده‌های است،اج‌شده به‌طور خودکار که Google قبلاً در جستجوی Google نشان داده بود، اولویت‌بندی می‌کند.
 • گوگل: Noindex در یک URL در یک ک،تر Hreflang می تواند بر همه URL های آن ک،تر تأثیر بگذارد
  در آ،ین پاد،ت Search Off the Record، لیزی ساسمن از گوگل از گری ایلیز از گوگل درباره استفاده از noindex در URL های بین المللی در مجموعه hreflang سوال کرد. گری گفت که به طور بالقوه می تواند منجر به عدم نمایه شدن کل خوشه شود.

 • اکنون روی همپوش، پیش‌نمایش تصویر جستجوی Google کاملاً در نتایج جستجوی وب وجود دارد
  چند روز پیش گزارش دادیم که چگونه Google در حال آزمایش یک ویژگی جستجوی وب برای بسته تصویری است که وقتی روی یک تصویر خاص کلیک می‌کنید، شما را در جستجوی وب نگه می‌دارد. خوب، به نظر می رسد این ویژگی پوشش بسته پیش نمایش تصویر برای من و دیگران کاملاً فعال است.
 • وبلاگ شماره 184: ،مت اول: سارا برک در مورد تجزیه و تحلیل داده ها و تفاوت های بین GA 4 و UA3
  سارا برک مدیر داده و تجزیه و تحلیل در Cypress North است، او به مدت هفت سال در این شرکت بوده و به ،وان مدیر بازاریابی دیجیتال شروع به کار کرده است. پیش از آن…


 • یک نقشه واقعی گوگل – نقشه GooglePlex
  در اینجا ع،ی است که من در اینستاگرام از نقشه دفتر مرکزی گوگل، دفتر Mountain View، کالیفرنیا، با نام GooglePlex پیدا کردم. این در واقع مفید است، برای افرادی که بازدید می کنند، اغلب کمی در هکتار است

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

صنعت و تجارت

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

تجزیه و تحلیل

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-08-08-2022-33887.html

سئو

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

لینک ها و بازاریابی محتوا

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است