خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 6 ژوئیه 2023

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

گوگل افسانه سئو را مبنی بر استفاده یا عدم استفاده از زیرپوشه /blog کنار می‌زند. گوگل در حال آزمایش اسامی نویسندگان در داستان های برتر است. ویرایش‌های تبلیغات سرویس محلی Google در ۲۴ ساعت در نمایه ،ب‌وکار Google شما نشان داده می‌شود. Google Ads نمونه هایی را از صفحه خط مشی های ا،امات قانونی حذف می کند. ویژگی تخفیف‌های خودکار Google Merchant Center فعال می‌شود.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • تست: داستان های برتر گوگل با نام نویسندگان
  به نظر می رسد گوگل در حال آزمایش قرار دادن نام نویسندگان در چرخ فلک داستان های برتر در نتایج جستجوی تلفن همراه است. من معتقدم گوگل قبلاً این را در مقطعی داشته است، اما مدت زیادی است که نام نویسنده ای را در این ویژگی ندیده ام.

 • گوگل: مهم نیست که از پوشه های وبلاگ برای URL ها استفاده می کنید و ما اشتباه نمی کنیم
  جان مو، از گوگل گفت که مهم نیست که پست های وبلاگ خود را در زیر پوشه وبلاگ / یا فقط در دایرکتوری ریشه سایت، بدون وبلاگ / قرار دهید.
 • ویرایش‌های تبلیغات سرویس محلی شما، نمایه ،ب‌وکار Google شما را به‌روزرس، می‌کند
  اکنون وقتی ساعات کاری خود و شاید اطلاعات دیگر را در تبلیغات سرویس محلی Google خود به‌روزرس، می‌کنید، این به‌روزرس،‌ها در عرض 24 ساعت با نمایه‌های ،ب‌وکار Google شما همگام‌سازی می‌شوند.
 • تبلیغات گوگل برای حذف نمونه هایی از خط مشی های ا،امات قانونی
  ماه آینده، Google Ads نمونه هایی را که در خط مشی ا،امات حقوقی Google Ads ارائه می کند حذف خواهد کرد. گوگل در 7 آگوست 2023 پست کرد که دیگر نمونه هایی را در صفحه فهرست نمی کند.
 • تخفیف‌های خودکار Google Merchant Center کاملاً فعال است
  به نظر می رسد Google Merchant Center در حال ارائه ویژگی بتا قدیمی خود به نام تخفیف های خودکار است. گوگل توضیح داد که تخفیف‌های خودکار به ،ده‌فروشان کمک می‌کند تا به‌طور خودکار قیمت‌های محصولات خود را بر اساس سیگنال‌های متعدد در زمان واقعی تخفیف دهند.

 • ار،تر گوگل رکوردهای جه، گینس را به نام خود ثبت کرد
  آیا می دانستید ار،تر رسمی گوگل به نام ار،تر گوگ، وجود دارد؟ حتی یک وب سایت هم دارند. به هر حال، آنها به تازگی رکورد گینس را برای بزرگترین باتوم رهبر ار،تر به دست آوردند

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، بر موضوعات، ماستودون و آسمان آبی و شما می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع: https://www.seroundtable.com/recap-07-06-2023-35668.html

صنعت و تجارت

جستجوی دیگر

بازخورد:

تجزیه و تحلیل

PPC

سئو

لینک ها و بازاریابی محتوا