خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 6 مارس 2023

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

ویژگی های جستجو

PPC

تجزیه و تحلیل

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

جستجوی دیگر

بازخورد:

صنعت و تجارت

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-03-06-2023-35011.htmlسئو

این آ، هفته از نظر نوسانات نتایج جستجوی گوگل بسیار داغ بود. گوگل نکات برجسته آبی را برای قطعه های برجسته راه اندازی کرد. گوگل دستورالعمل های محتوای نظرات خود را به روز کرد. جان مو، از گوگل در مورد نام دامنه ای با سابقه طول، در ارسال هر،مه به گوگل و شانس بازیابی آن صحبت کرد. گوگل به کارمندان یادآوری کرد که بارد جستجو نیست. و من یک وبلاگ دیگر را با سام مایکلسون در مورد قیمت گذاری پست کردم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • نوسانات رتبه بندی جستجوی گوگل تا آ، هفته گذشته ادامه دارد
  از زمان به‌روزرس، بررسی‌های محصول Google در فوریه 2023 در 21 فوریه، شاهد تغییرات بسیار بزرگی در نتایج جستجو بوده‌ایم – نوسانات بسیار زیاد، بیش از حد معمول. و این تا آ، هفته گذشته ادامه داشت.
 • گوگل به کارمندان یادآوری می کند: “بارد جستجو نیست”
  جک کراچیک، مدیر تولید Bard در گوگل، در یک جلسه همه جانبه به کارمندان گوگل گفت: “فقط می‌خواهم خیلی واضح بگویم: بارد جستجو نیست.”
 • گوگل در سایتی با سابقه طول، ارسال هر،مه – آیا می تواند دوباره رتبه بندی کند؟
  از جان مو، گوگل در مورد نام دامنه ای که چندین ماه پیش ،یداری شده بود سوال شد اما هنوز در جستجوی گوگل رتبه خوبی ندارد. جان توضیح داد که دامنه “تاریخچه طول، و پیچیده” دارد. جان اضافه کرد: متقاعد ، موتورهای جستجو که چیزی بسیار متفاوت و بی ارتباط با آنچه در دهه‌های گذشته انجام شده است، سخت خواهد بود.
 • Google Blue Highlights در Featured Snippets Live
  پس از چندین ماه آزمایش، گوگل نکات برجسته را در قطعه های برجسته در نتایج جستجوی گوگل راه اندازی کرده است. همانطور که قبلا در مورد هر دو سبک گزارش داده بودیم، به نظر می‌رسد که گوگل با رنگ‌های آبی پیش رفته است، نه زرد.
 • راهنمای مرورهای Google Updates برای اطلاعات شخصی و تعامل جعلی
  Google چند به‌روزرس، در خط‌مشی محتوای مشارکت‌شده توسط کاربر Google Maps درباره محتوای ممنوعه و محدود انجام داده است. به طور خاص، گوگل تعریف اطلاعات شخصی را در بخش گفتمان مدنی و تعامل جعلی را در بخش محتوای فریبنده به روز کرد.
 • وبلاگ شماره 213: سام مایکلسون در مورد قیمت گذاری خدمات بازاریابی دیجیتال شما
  در بخش اول، ما در مورد اینکه سم مایکلسون کیست و تکنیک های توسعه ،ب و کار او صحبت کردیم. در بخش دوم، ما به نرم افزار CRM و نحوه استفاده آنها از آن، از جمله نگاهی به یک نرم افزار جدید برای مدیریت شریک می پردازیم.

 • Google Fire Pit دیگر
  ما گودال های آتش سوزی زیادی را در دفاتر و رویدادهای Google دیده ایم. در اینجا یک رویداد جدید از آنچه به نظر می رسد یک رویداد رهبری توسط مردم پاد،ت Google است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است