خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 5 ژوئیه 2023

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

صنعت و تجارت

ویژگی های جستجو

محلی و نقشه ها

توییتر پس از ایجاد تغییراتی در صفحه فرود توییت ثبت نشده خود، به جستجوی گوگل باز می گردد. ChatGPT پس از مشکلات مربوط به حق چاپ و پرداخت، مرور با Bing را خاموش کرد. Google Ads Editor نسخه 2.4 اکنون منتشر شده است. بینگ چت یک ویژگی برای جستجو ن، وب، با نام nosearch منتشر می کند. گوگل گفت هیچ فاکتور رتبه‌بندی کمبود ارتباط را جبران نمی‌کند.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • توییتر برای نمایش محتوا به گوگل تغییراتی ایجاد می کند، توییت ها به جستجوی گوگل باز می گردند
  روز دوشنبه گزارش دادم که گوگل ،یدن و ایند، ، محتوای توییتر را پس از اینکه توییتر اعلام کرد که کاربران ثبت نام نشده (از سیستم خارج شده) قادر به دیدن توییت ها نیستند، متوقف شد. خوب، توییتر در 24 ساعت گذشته تغییری ایجاد کرد که اکنون گوگل و کاربران ثبت نام نشده می‌توانند توییت را ببینند، اما حالتی وجود دارد که از کاربران می‌خواهد در توییتر ثبت نام کنند.
 • Google Ads Editor نسخه 2.4 بازبینی کلی چند حساب، ادغام Google Drive و موارد دیگر را به دست می آورد
  Google نسخه 2.4 Google Ads Editor را منتشر کرده است، این نسخه 14 هفته از انتشار نسخه 2.3 در مارس 2023 می‌گذرد. ​​نسخه جدید دارای کتابخانه دارایی ویدیو، نمای کلی چند حساب، ادغام Google Drive، پست‌های زمان‌بندی‌شده، گروه‌های محصول قابل ویرایش و گروه‌های فهرست‌شده است. و بیشتر.
 • ChatGPT پس از دسترسی به محتوای Paywalled، مرور با Bing را خاموش کنید
  روز گذشته Open AI اعلام کرد که مرور با افزونه Bing در ChatGPT را «بدون احتیاط فراوان» غیرفعال کرده است. موضوع این بود که محتوایی که پشت یک paywall قرار داشت در حال مصرف و ارائه به کاربران بود. هوش مصنوعی Open گفت که آن را غیرفعال کرده اند تا «صاحب مالکان محتوا» انجام شود تا زم، که آن را رفع کنند.
 • جان مو، گوگل: هیچ عامل رتبه‌بندی ارتباط از دست رفته را جبران نمی‌کند
  جان مو، گوگل یک خط خوب دیگر در مورد سئو و رتبه بندی گوگل دارد. او در Mastodon گفت: “هیچ عامل رتبه‌بندی ارتباط از دست رفته یا عدم علاقه کاربر را جبران نمی‌کند.”
 • چت بینگ برای اینکه بتو،د در وب جستجو نکنید (بدون جستجو)
  بینگ چت یک ویژگی اضافه خواهد کرد تا به آن بگوید برای یافتن پاسخ در وب جستجو نکند. میخائیل پاراخین، مدیر عامل بینگ سرچ در مایکروسافت، در پاسخ به این سوال که آیا بینگ چت می‌تواند نتایج جستجوی وب را از پاسخ‌ها حذف کند، در توییتر گفت: «#nosearch در راه است».

 • Google Bard در برنامه تلویزیونی در معرض خطر قرار می گیرد
  روز دیگر، در Jeopardy، نمایش بازی محبوب آمریکایی، Google Bard در میادین تخته قرار گرفت. این را جک کراوچیک از گوگل به اشتراک گذاشت که این را یک دستاورد قفل نشده نامید.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع: https://www.seroundtable.com/recap-07-05-2023-35658.html

PPC

سئو

جستجوی دیگر

بازخورد:

لینک ها و بازاریابی محتوا

تجزیه و تحلیل

موبایل و صدا