خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 5 ژوئن 2023

صنعت و تجارت

تجزیه و تحلیل

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-06-05-2023-35502.html

PPC

لینک ها و بازاریابی محتوا

Bing Chat محدودیت‌های خود را افزایش داد، برای سفر بصری‌تر شد و Bing Image Creator را گسترش داد. نمایه‌های ،ب‌وکار Google ویدیوهای طول،‌تری را در جستجوی وب نشان می‌دهند. قطعه های ویژه گوگل یک ویژگی مشخص دارند. گوگل گفت دامنه های ارزان قیمت را در TLD های پر از هر،مه انتخاب نکنید. Google Analytics 4 در حال کار بر روی یک اتصال دهنده به AdSense است. من همچنین وبلاگ دیگری را با Menachem Ani در مورد مشتریان جدید PPC و کمپین های تجارت الکترونیک ارسال کردم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Google Working on AdSense & Google Analytics 4 Link
  گوگل به‌روزرس،‌ای را منتشر کرد که نشان می‌دهد در حال حاضر روی پیوند دادن حساب Google AdSense شما با ویژگی Google Analytics 4 شما کار می‌کند، همانطور که با Universal Analytics 3 ارائه می‌کند.

 • گوگل: دامنه ارزان قیمت را در TLD هایی که با هر،مه سرریز شده اند انتخاب نکنید
  جان مو، از گوگل در Reddit گفت، وقتی صحبت از سئو به میان می‌آید، دامنه ارزان‌قیمتی را در TLD که مملو از هر،مه است انتخاب نکنید. سوالی که پرسیده شد این بود که “آیا برای سئو مهم است که سایت من .com / .site / یا هر سایت دیگری باشد؟”

 • تست‌های قطعه‌های ویژه گوگل گزینه‌ای را روی کلمات تعریف می‌کنند
  گوگل در حال آزمایش توانایی کلیک بر روی یک کلمه در یک قطعه ویژه در جستجوی گوگل و تعریف آن کلمه است. در صورت تمایل می تو،د کلمه را نیز کپی کنید. فکر می کنم این یک تست جستجوی گوگل است و شاید تست کروم نباشد.

 • نمایه های ،ب و کار Google اکنون ویدیوهای طول، را نشان می دهد
  فهرست‌های نمایه ،ب‌وکار Google در نتایج جستجوی تلفن همراه Google هرگز ویدیوهایی را در ،مت تصویر فهرست نشان نمی‌دهند که بیشتر از 30 ث،ه باشد. اکنون، به نظر می‌رسد گوگل ویدیوهای 30 ث،ه‌ای یا طول،‌تر را برای برخی از این فهرست‌ها در جستجوی موبایل نشان می‌دهد.

 • Bing Chat محدودیت‌ها را افزایش داد، تصاویر سفر بیشتری اضافه کرد و ایجادکننده تصویر Bing را گسترش داد
  بینگ چت اکنون می تواند 30 ،ت چت در هر مکالمه را انجام دهد، از 20 ،ت، و در مجموع 300 چت در روز. همچنین، نتایج سفر می‌تواند بصری‌تر باشد و Bing Image Creator در همه حالت‌های چت کار می‌کند، نه فقط “خلاق”.
 • Vlog #226: Menachem Ani در مورد مشتریان جدید تبلیغات گوگل و تجارت الکترونیک با تبلیغات گوگل
  در بخش اول، در مورد اینکه مناخم آنی کیست و همچنین در مورد نحوه ساختار کمپین های حدا،ر عملکرد در تبلیغات گوگل صحبت کردیم. در ،مت دوم، ما در مورد جذب مشتریان جدید و تجارت الکترونیک با تبلیغات گوگل صحبت می کنیم…

 • مجسمه اندروید بد به نظر بد نزدیک بد
  این ع، در GooglePlex نظر من را از دو دوچرخه‌سوار جلب کرد که در کنار مجسمه اندرویدی بد به نظر می‌رسند. وقتی می‌گویم «بد»، منظورم خوب است، اما سخت و خشن به نظر می‌رسم.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

موبایل و صدا

جستجوی دیگر

بازخورد:

محلی و نقشه ها

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

سئو

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است