خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 5 اوت 2022

تجزیه و تحلیل

جستجوی دیگر

بازخورد:

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

ویژگی های جستجو

سئو

PPC

گوگل به‌طور تکان‌دهنده‌ای اعلام کرده است که به‌روزرس، بررسی‌های محصول Google در 2 آگوست به پایان رسید، علی‌رغم اینکه همه ما فکر می‌کردیم که این به‌روزرس، دو هفته بعد انجام می‌شود. گوگل روش جدیدی برای مدیریت جستجوها با نقل قول در آنها دارد. ویژگی Things To Know گوگل به نتایج دسکتاپ بازگشته است. Google در حال آزمایش ع، های فهرست ،ب و کار به ،وان یک پوشش است. Google Discover Ads ویژگی‌ها، بینش‌ها و پشتیب، از ویرایشگر تبلیغات و API را به دست می‌آورد. به علاوه خلاصه ویدیوی هفتگی سئوی من برای همه شما زنده است که می تو،د آن را مصرف کنید، لایک کنید، مش، شوید و درباره آن نظر بدهید. آ، هفته خوبی برای همه داشته باشید!

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرس، بررسی‌های محصول Google در ژوئیه ۲۰۲۲ در ۲ اوت به پایان رسید و هیچ‌، چیزی نگفت
  بنابراین Google انتشار به‌روزرس، بررسی‌های محصول Google در جولای 2022 را در یک دوره شش روزه به‌صورت رکوردشکنی به پایان رساند. حتی گوگل را شوکه کرد زیرا گوگل در ابتدا 14 تا 21 روز را برای عرضه ،ن زد و گوگل حتی در کانال های اجتماعی خود چیزی در مورد به روز رس، در حال انجام شدن ذکر نکرد.

 • Google جستجوها را با نقل قول به‌روزرس، می‌کند تا مکان صفحه حاوی کلمات نقل‌شده را نشان دهد
  گوگل اعلام کرد که نحوه نمایش نتایج جستجو برای پرسش هایی که از پرس و جو استفاده می کنند را تغییر داده است. قطعه جستجو اکنون بخشی از صفحه را نشان می دهد که در آن نقل قول ها مطابقت دارند، بنابراین جستجوگر می داند در هنگام کلیک ، روی URL، کجا را در صفحه نگاه کند.
 • RankRanger: چیزهایی که گوگل باید در نتایج جستجوی دسکتاپ بد،د
  حدود دو هفته پیش، گوگل نشان دادن کادر Things To Know را در نتایج جستجوی دسک‌تاپ متوقف کرد، اما نگران نباشید، به نظر می‌رسد اکنون بازگشته است. ابزار ردیاب RankRanger متوجه شد که کادر Things To Know در جستجوی Google به سطوح عادی بازگشته است.

 • لیست های ،ب و کار گوگل رابط پوشش ع، را در جستجوی وب آزمایش کنید
  به نظر می رسد گوگل در حال آزمایش قرار دادن ع، های برخی از فهرست های نمایه ،ب و کار گوگل در نتایج جستجوی وب است. معمولاً وقتی روی ع،ی در فهرست نمایه ،ب‌وکار Google کلیک می‌کنید، برای مشاهده ع،‌ها وارد رابط Google Maps می‌شوید، اما این آزمایش به سادگی ع،‌ها را در بالای نتایج جستجوی وب قرار می‌دهد.

 • Google Ads Editor و API اکنون از تبلیغات Discovery، به علاوه بینش‌های جدید مخاطبان پشتیب، می‌کنند
  گوگل دیروز مجموعه ای از چیزهای جدید را برای Google Discover Ads اعلام کرد. آنها عبارتند از این که Google Ads Editor و Google Ads API اکنون از تبلیغات Discovery پشتیب، می کنند، بینش های جدیدی از مخاطبان در سطح کمپین Discovery وجود دارد، و پشتیب، جدیدی از تصاویر با پوشش متنی وجود دارد.
 • جستجوی اخبار Buzz خلاصه ویدیو: به‌روزرس، بررسی‌های محصول Google انجام شد، بهترین روش‌های SEO Blogger، Indexing First-Mobile Alive، جستجوگرها و موارد دیگر
  به‌طور تکان‌دهنده، گوگل ارائه به‌روزرس، بررسی محصولات Google را در 2 آگوست به پایان رساند و حتی در شبکه‌های اجتماعی به ما اطلاع نداد. ما شاهد برخی نوسانات و نوسانات در جستجوی Google هستیم که ممکن است به دلیل بررسی های محصول Google باشد…

 • خارج از واگن های متروی شیکاگو گوگل
  ما قبلا ع، های زیادی از واگن های مترو روی پشت بام دفتر گوگل شیکاگو قرار داده ایم، کافی است در این سایت جستجو کنید. اما این یکی نمای وسیع تری را نشان می دهد و نشان می دهد که واقعا چقدر طول، است. من همیشه

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-08-05-2022-33873.html

محلی و نقشه ها

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است