خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 4 اکتبر 2022

ویژگی های جستجو

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-10-04-2022-34191.html

صنعت و تجارت

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

تجزیه و تحلیل

جستجوی دیگر

بازخورد:

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

لینک ها و بازاریابی محتوا

سئو

PPC

فقط یک سری به بالا، من برای یوم کیپور امشب/فردا آفلاین هستم، هیچ داست، در روز چهارشنبه پست نخواهد شد. امروز، گوگل مشکل داده را در گزارش عملکرد جستجو در کنسول جستجو تایید کرد. جهش عجیبی در داده ها در بینش نمایه های ،ب و کار Google وجود داشت. گوگل توصیه هایی را در مورد اینکه اگر ،اش دهنده های محتوا از نظر محتوای شما از شما بالاتر است، چه کاری انجام دهید. گلن گیب نمودارهایی را به اشتراک گذاشت که نوسانات فوق العاده وحشی را برای یک سایت پس از هر به روز رس، الگوریتم گوگل نشان می دهد. گوگل همچنین گفته است که باید هر چیزی را که در مورد لینک juice نوشته شده است نادیده بگیرید.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • گزارش عملکرد کنسول جستجوی Google داده های گمشده در 21 سپتامبر
  Google تأیید کرده است که ممکن است برخی از داده‌ها در گزارش عملکرد جستجوی کنسول جستجوی Google در 21 سپتامبر 2022 وجود نداشته باشد. اگر وارد سیستم شوید و آن گزارش را مشاهده کنید، باید یک حاشیه‌نویسی را در آن روز ببینید، که بیشتر توضیح داده شده است.

 • نوسانات وحشی رتبه‌بندی گوگل با به‌روزرس،‌های الگوریتم گوگل
  با همه این به روز رس، های مختلف الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل در چند هفته گذشته، زمان بسیار شلوغی برای سئوکاران بوده است. در حالی که ا،ر سایت ها احتمالاً نوسانات بزرگ را نمی بینند. گلن گیب سایتی را ثبت کرد که نه تنها شاهد یک تغییر بزرگ در رتبه بندی، بلکه چندین تغییر بود!
 • گزارش: افزایش غیرمعمول در ترافیک اطلاعات نمایه ،ب و کار Google
  برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که در برخی از صنایع، مانند صنعت نمایندگی خودرو، در گزارش‌های بینش نمایه ،ب‌وکار Google مشکلی وجود دارد. در این گزارش‌های Google، یک افزایش بی‌سابقه در ترافیک از Google Local و Google Maps برای برخی از این مشاغل نشان داده شده است.
 • توصیه گوگل در مورد زم، که سایت های کپی از محتوای اصلی شما بالاتر می روند
  دنی سالیوان از گوگل توصیه هایی ارائه کرد و بازخوردهایی را در مورد مثال خاصی از زم، که یک تحقیق اصلی از یک وب سایت از سایتی که اطلاعات آن را کپی می کرد بالاتر می گرفت، ارائه کرد.

 • گوگل: هر چیزی که در مورد Link Juice صحبت می کند باید نادیده گرفته شود
  جان مو، از گوگل بار دیگر این را گفت و در توییتر گفت: “هر چیزی که در مورد “آب پیوند” صحبت می کند باید نادیده گرفته شود. در عوض، او گفت که شما باید “بروید و وب سایت های عالی با محتوای مفید و الهام بخش برای افراد واقعی بسازید.”

 • توپ ورزشی بزرگ گوگل
  گوگل واقعاً لوگوی خود را تقریباً روی همه چیز قرار می دهد. در اینجا یک توپ ورزشی در یکی از دفاتر گوگل وجود دارد که روی آن لوگوی گوگل وجود دارد.
 • نکته برنامه نویسی: چهارشنبه آفلاین برای یوم کیپور 5783
  این فقط یک یادداشت برنامه نویسی است که از سه شنبه شب (4 اکتبر) تا چهارشنبه شب (5 اکتبر) برای یوم کیپور 100٪ آفلاین خواهم بود. من هیچ داست، را در یوم کیپور برنامه ریزی نمی کنم، چیزی پست نمی شود.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است