خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 30 ژوئن 2023

صنعت و تجارت

تجزیه و تحلیل

لینک ها و بازاریابی محتوا

جستجوی دیگر

بازخورد:

ویژگی های جستجو

بینگ برخی از ویژگی‌های هوش مصنوعی را به نتایج جستجوی ،ید خود اضافه کرده است. گوگل برنامه Buy on Google را در ایالات متحده تعطیل می کند. Google Ads در حال آزمایش تصاویر بزرگتر در نتایج جستجو است. ویژگی اشتراک بینگ چت باید هفته آینده بازگردد. Google Ads در حال اعمال محدودیت‌های نام تجاری برای کمپین‌های جستجو و حذف نام تجاری برای کمپین‌های حدا،ر عملکرد است. امیدوارم همه برای GA4 آماده باشید. و من خلاصه ویدیویی هفتگی SEO را پست کردم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Bing ویژگی‌های ،ید هوش مصنوعی را برای مطابقت با قیمت، راهنمای ،ید و خلاصه مرور به دست می‌آورد
  بینگ تعدادی از ویژگی‌های جدید را اعلام کرد که می‌گوید از هوش مصنوعی در هر دو Bing، Bing Chat و نوار کناری Edge پشتیب، می‌شود. این ویژگی ها شامل راهنمای ،ید تولید شده توسط هوش مصنوعی، خلاصه بررسی های ایجاد شده توسط هوش مصنوعی و م،تورهای مطابقت قیمت جدید است.
 • Google To Shutter Buy On Google Program In US
  گوگل دیروز ایمیلی به بازرگانان ارسال کرد و به آنها اطلاع داد که ،ید در Google در ایالات متحده در تاریخ 26 سپتامبر 2023 بسته می شود. Google در حال اجرای آزمایشی یک ویژگی جدید برای پرش مستقیم به صفحه پرداخت برای بازرگانان است، اما ،ید در Google برای Google حذف می شود. با این حال، جستجو در YouTube باقی خواهد ماند.
 • تبلیغات گوگل دوباره تصاویر بزرگتر را نشان می دهد
  Google Ads مدتی است که تصاویر بزرگتر را روشن و خاموش نشان می دهد. اما در اینجا یک تبلیغ برای یک شرکت حقوقی است که تصاویر واقعاً بزرگی در رابط جستجوی دسکتاپ دارد.
 • ویژگی اشتراک‌گذاری گپ بینگ در 4 جولای بازمی‌گردد
  در ماه می، بینگ یک ویژگی اشتراک‌گذاری را به چت بینگ اضافه کرد و سپس مجبور شد در اوایل ژوئن این ویژگی را به طور ناگه، حذف کند. میخائیل پاراخین از بینگ گفت که این ویژگی باید به آرامی تحت یک سیستم جدید از 4 جولای شروع به استفاده مجدد کند.

 • Google Ads محدودیت‌های برند جدید برای جستجو و حذف نام تجاری برای حدا،ر عملکرد
  Google Ads اعلام کرد که تنظیمات برند جدید برای کمپین‌های Search و Performance Max در حال اجراست. به طور خاص، محدودیت‌های نام تجاری برای تطابق گسترده در کمپین‌های جستجو و حذف نام تجاری در کمپین‌های Performance Max در حال گسترش هستند.
 • بازخو، ویدیوی Buzz News Search: نوسانات رتبه بندی جستجوی Google، پینگ ، نقشه سایت گوگل، پوشش شاخص Bing، هوش مصنوعی، جستجو، محلی و PPC
  این هفته در جستجو، یک هفته دیگر از نوسانات شدید رتبه بندی جستجوی گوگل بدون به روز رس، رتبه بندی جستجوی گوگل تایید شده داشتیم. گوگل اعلام کرد که در اوا، سال جاری نقاط پای، پینگ را برای نقشه سایت گوگل حذف خواهد کرد. برخی در حال مشاهده شاخص جدید هستند …

 • گوگل نقشه غرفه تابست، شما را نشان می دهد
  در دفتر جدید Google Pier 57 در شهر نیویورک، گوگل این غرفه را برای تبلیغ ویژگی های نقشه برداری جدید ارائه کرد. به نظر می رسد نقشه غرفه تابست، شما باشد که برخی از ویژگی های جدید هوش مصنوعی را به نمایش می گذارد

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

محلی و نقشه ها

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-06-30-2023-35645.html

موبایل و صدا

PPC

سئو

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است