خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 29 ژوئن 2023

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-06-29-2023-35639.html

محلی و نقشه ها

PPC

بله، ما شاهد یکی دیگر از به‌روزرس،‌های الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی گوگل هستیم که ارائه شده است، اما گوگل آن را تأیید نکرد. گوگل همچنین ممکن است ویژگی اختصاصی جستجوی پرسپکتیوها را به کار بگیرد. گوگل نمودارهای قیمت محصول را در مدت 3 ماه نشان می دهد. ابزار تست نتایج غنی گوگل ،نده ابزار بازرسی URL را نشان می دهد. بینگ واکنش‌های ایموجی را به برخی از نتایج پانل دانش اضافه می‌کند. نسخه‌های آزمایشی Bing Chat به‌طور تصادفی برای کاهش سوگیری انجام می‌شوند.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • نوسانات رتبه بندی جستجوی Google دوباره افزایش یافت (28 و 29 ژوئن)
  با گزارش دیگری از به‌روزرس، تأیید نشده الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی Google با شما بازگشته‌ایم. به نظر می رسید این یکی از دیروز، 28 ژوئن آغاز شده است و امروز بیش از پیش داغ می شود. بله، چندین هفته گذشته با نتایج جستجوی گوگل بسیار ناپایدار بوده است و حتی من از گزارش در این مورد خسته شده ام.
 • گوگل ویژگی چشم اندازهای اختصاصی را ارائه می کند؟
  گوگل ممکن است فیلتر اختصاصی “چشم انداز” را راه اندازی کند، نه فقط فیلتر چشم اندازها که چند هفته پیش منتشر شد، بلکه چرخ فلک چشم اندازها.
 • نمودار قیمت محصول جستجوی Google در بیش از 3 ماه
  گوگل در حال آزمایش است که نوسانات قیمت یک محصول را در یک نمودار در یک دوره سه ماهه در نتایج جستجو نشان می دهد. ما لغزنده‌های قیمت‌گذاری محصول را دیدیم، اما این در نموداری برای نشان دادن تغییرات قیمت‌گذاری در آن دوره زم، است.
 • Google Rich Testing Tools Drop Down Selector Now Tool Inspection URL را نشان می دهد
  گوگل تست Google Rich Results را به روز کرده است تا مشخص کند که این تست از ابزار Google URL Inspection انجام می شود. این به‌روزرس، احتمالاً زم، اتفاق افتاده است که عامل کاربری جدید Google-InspectionTool را در ماه می به لیست ،نده‌ها اضافه کرد.
 • مایکروسافت: انتشار آهسته چت بینگ برای کاهش تعصب تصادفی است
  بینگ و سایر شرکت‌های نرم‌افزاری مانند گوگل تمایل دارند ویژگی‌های جدید را به آرامی عرضه کنند. بنابراین ممکن است یک ویژگی جدید را ابتدا برای 1٪ از کاربران، سپس 10٪، سپس 50٪ و سپس در نهایت 100٪ از کاربران ارائه کنند. میخائیل پاراخین از مایکروسافت بینگ در توییتر گفت: این عرضه به صورت تصادفی برای کاهش تعصب انجام می شود.
 • پانل پاسخ جستجوی بینگ ایموجی های واکنش تعاملی را اضافه می کند
  جستجوی بینگ به جستجوگران اجازه می دهد تا با استفاده از ایموجی ها با برخی از پانل های پاسخ نوار سمت راست تعامل داشته باشند. اگر جستجو کنید [barack obama] و به نوار کناری نگاه کنید، گزینه واکنش به برخی از پاسخ های داده شده با استفاده از ایموجی ها را خواهید دید.
 • تری، Google Indoor Camp
  گوگل یک تری، کمپ دارد، یکی از آن نمونه های قدیمی، در دفتر Google Boulder. گوگل تری، یا انواع مختلف در دفاتر خود دارد اما فکر نمی کنم این یکی را ندیده باشم.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

ویژگی های جستجو

بازخورد:

سئو

لینک ها و بازاریابی محتوا

صنعت و تجارت

موبایل و صدا

تجزیه و تحلیل

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است