خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 28 ژوئن 2023

PPC

جستجوی دیگر

بازخورد:

لینک ها و بازاریابی محتوا

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

تجزیه و تحلیل

سئو

محلی و نقشه ها

صنعت و تجارت

گزارش جدید پوشش نمایه نقشه سایت ابزار وب مستر بینگ ممکن است برای برخی منتشر شود. Google Analytics 4 بالا،ه از صفحات AMP پشتیب، می کند. بینگ چت اکنون می تواند آینده قیمت سهام را پیش بینی کند، خوب، به نوعی… تبلیغات گوگل ممکن است تبلیغات با استفاده از خدمات ردیابی کلیک شخص ثالث را تایید نکند. پانل های محلی Google دکمه “توسط مالک” را نشان می دهد.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Bing Webmaster Tools Testing Sitemap Index Index Report In The Wild
  چند ماه پیش، فابریس کانل از مایکروسافت بینگ، به ما گفت و حتی نمونه‌ای از گزارش پوشش فهرست جدید نقشه سایت در ابزار وب مستر بینگ را به ما نشان داد. به نظر می رسد برخی اکنون این گزارش را برای برخی از نمایه های تأیید شده خود در ابزار وب مستر بینگ مشاهده می کنند.
 • Google Analytics 4 از صفحات AMP پشتیب، می کند – چند روز قبل از مهلت مهاجرت GA4
  با مهلت انتقال Google Analytics 4 تنها چند روز دیگر، گوگل بالا،ه پشتیب، از صفحات AMP با GA4 را اضافه کرد. این چیزی است که از زم، که گوگل در مورد غروب یونیورسال آنالیتی، به ما گفت و گوگل قول داد که روی آن کار می کنند، بسیاری از آنها خواسته اند.
 • تبلیغات گوگل ممکن است تبلیغات را برای استفاده از ردیابی کلیک شخص ثالث رد کند
  گوگل به‌روزرس،‌ای را منتشر کرده است که می‌گوید ممکن است برخی از تبلیغات را برای استفاده از سرویس‌های ردیابی کلیک شخص ثالث که در لیست تأیید شده‌شان نیستند، رد کند. گوگل گفت در حال حاضر این فقط در صورتی اعمال می شود که بعد از هفته 28 آگوست شروع به استفاده از این خدمات ردیابی کلیک کنید.
 • بینگ چت می تواند قیمت سهام آینده را پیش بینی کند
  بینگ چت اکنون در حال ارائه یک ویژگی برای استنباط احتمال بازار در مورد قیمت سهام در آینده است. میخائیل پاراخین از مایکروسافت بینگ گفت که این ویژگی در حال شروع به کار است و “فکر می کنم این کار هنوز توسط هیچ ابزار مصرف کننده رایگان انجام نشده است.”

 • پنل محلی گوگل با دکمه “توسط مالک”.
  Google یک دکمه «توسط مالک» را به پانل محلی، فهرست نمایه ،ب‌وکار محلی، در جستجوی Google اضافه کرده است. وقتی روی آن کلیک می‌کنید، توضیحات ،ب‌وکار و Google Posts/به‌روزرس،‌های ارائه‌شده توسط مالک ،ب‌وکار را به شما نشان می‌دهد.
 • Google Bike داخلی
  در اینجا یک ع، از دفتر Google Netherlands است که در آن آنها این دوچرخه کوچک داخلی را دارند. من حدس می‌زنم برخی از کارمندان Google می‌توانند از آن برای رفت و آمد در دفتر استفاده کنند. من تعجب می کنم که آیا آن امن است. 🙂

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

موبایل و صدا

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-06-28-2023-35629.html

ویژگی های جستجو

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است