خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 28 فوریه 2023

سئو

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-02-28-2023-34982.html

لینک ها و بازاریابی محتوا

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

تجزیه و تحلیل

PPC

موبایل و صدا

محلی و نقشه ها

گوگل اعلام کرد که ممکن است با ویژگی‌های چت هوش مصنوعی، Bard، راه خاص خود را برای ارسال ترافیک به ناشران داشته باشد. گوگل کمی در مورد بازیابی از به روز رس، محتوای مفید صحبت کرد. Google Ads دارایی‌های ایجاد شده خودکار و اه، جذب مشتری را به دست می‌آورد، اما هدف‌یابی «علاقه جستجو» و استثناهای «حضور یا علاقه» را حذف می‌کند. گوگل گفت که نویسندگی، پیوندها و انکارها بسیار کمتر از آنچه سئو فکر می کنند اهمیت دارند. و Microsoft Bing AI Chat این به روز رس، کیفیت را امروز صبح راه اندازی کرد.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Bing Chat AI v96 Live: توهمات کمتر و پاسخ های بیشتر
  مایکروسافت به‌روزرس،‌های کیفی نسخه 96 چت هوش مصنوعی بینگ را در 28 فوریه به طور کامل راه‌اندازی کرد. کمی دیر است، اما زنده است و مواردی را که بینگ از پاسخ دادن امتناع می‌کند و موارد توهم در پاسخ‌ها را کاهش می‌دهد.
 • گری ایلیس گوگل: نویسندگی، پیوندها و انکارها کمتر از آنچه سئو فکر می کنند مهم است
  گری ایلیز از گوگل دیروز در PubCon یک سخنر، کلیدی و یک جلسه پرسش و پاسخ ارائه کرد و در حالی که سخنر، اصلی چیزهای و،لی خوبی بود، پرسش و پاسخ بسیاری از آنچه در گذشته در مورد نویسنده، پیوندها و پیوندهای رد ، گفته شده بود را دوباره تأیید کرد.
 • Google Ads دارایی های ایجاد شده به صورت خودکار را اضافه می کند و برخی از تنظیمات مکان یابی را از دست می دهد
  Google Ads اکنون از دارایی های ایجاد شده به صورت خودکار پشتیب، می کند و هدف جدید جذب مشتری کاملاً فعال است. اما همچنین، در ماه مارس، هدف گیری “علاقه جستجو” و استثنای “حضور یا علاقه” دیگر در تبلیغات گوگل در دسترس نخواهد بود.

 • Google روش خاص خود را برای ارسال ترافیک به ناشران از طریق Bard/Chat دارد
  Google Bard و ویژگی‌های جستجوی مبتنی بر چت آن که هنوز در طبیعت دیده نشده‌اند، ممکن است راه منحصربه‌فرد خود را برای ارسال ترافیک ناشران داشته باشند که در ویژگی چت هوش مصنوعی بینگ منحصر به فرد است. بر اساس برخی پوشش‌های توییتری صحبت‌های او، گری ایلیس از گوگل این را دیروز در PubCon گفت.

 • گری ایلیز گوگل در حال بازیابی از به‌روزرس، محتوای مفید
  گری ایلیز از گوگل در جلسه پرسش و پاسخ دیروز خود در PubCon گفت که در حالی که بازیابی از به روز رس، محتوای مفید گوگل امکان پذیر است، همیشه نمی تو،د به جایی که بودید برگردید.

 • قایق در دفتر Google Kir،d
  ما چند بار افرادی را در داخل این قایق در دفتر کرکلند، سیاتل دیده‌ایم، اما در اینجا یک ع، بیشتر از فضای بیرونی است که اخیراً در اینستاگرام پیدا کردم. گوگل همچنین قایق های پارویی در لندن دارد

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

جستجوی دیگر

بازخورد:

صنعت و تجارت

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است