خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 27 ژوئن 2023


در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

گوگل پشتیب، از نقاط پای، پینگ با نقشه سایت XML را کنار گذاشت. گوگل ادز صبح با مشکل داده مواجه بود. گوگل در حال آزمایش تصاویر محصول بزرگتر برای تکه های نتایج جستجو است. Google Analytics 4 در حال حذف برخی از مدل‌های اسناد است. Google’s Ads Liaison توضیحی در مورد مناقصه مبتنی بر ارزش ارائه کرد. پانل های دانش گوگل کمی به روز شده است.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • اشکال تبلیغات گوگل با نمایش داده های اخیر
  گوگل گفت: از ساعت 7:13 صبح امروز صبح به وقت شرقی، Google مشکلی را در Google Ads تأیید کرده است که در آن تبلیغ‌کنندگان ممکن است به جدیدترین داده‌ها دسترسی نداشته باشند.
 • گوگل پشتیب، نقشه سایت را در 6 ماه دیگر پینگ می کند
  گوگل اعلام کرد که تا شش ماه دیگر به پشتیب، از نقاط پای، پینگ Sitemaps پایان می دهد. گوگل گفت این به این دلیل است که آنها «خیلی مفید نیستند» و «ا،ریت قریب به اتفاق ارسال‌ها منجر به اسپم می‌شوند».
 • گوگل دوباره تصاویر محصولات بزرگتر را برای قطعات جستجو آزمایش می کند
  گوگل بار دیگر در حال آزمایش تصاویر بزرگتر محصول در نتایج جستجو برای تکه های خاص نتایج جستجو است. این نتایج شبکه محصول نیست، بلکه تصاویر محصول در کنار تکه‌های نتیجه جستجو است.
 • Google Analytics 4 بسیاری از مدل‌های Attribution را حذف می‌کند
  کارشناس گوگل آنالیتی،، چار، فارینا، متوجه شد که Google Analytics 4، که برای بسیاری از مدل‌های اسناد ردیابی دارد، به کاهش موارد اختصاصی خاصی که می‌تو،د ردیابی کنید، ادامه می‌دهد. اکنون به آ،ین کلیک و اسناد مبتنی بر داده دسترسی داریم.
 • پانل‌های دانش Google برای موضوعات جدید به‌روزرس، کوچکی دریافت می‌کنند
  به نظر می‌رسد Google در حال ارائه به‌روزرس، کوچکی برای پانل‌های دانش در نتایج جستجوی تلفن همراه با نتایج بیشتر شبیه کارت و کارت بزرگ‌تر در بالا و همچنین کارت‌های خلاصه است.
 • رابط تبلیغاتی گوگل توضیحاتی را در مورد مناقصه مبتنی بر ارزش ارائه می دهد
  جینی ماروین، رابط تبلیغات گوگل، موضوعی در توییتر با توضیح دهنده در مورد مناقصه مبتنی بر ارزش تبلیغات گوگل، VBB، ارسال کرد. جینی نوشت: “ما اخیراً سؤالات زیادی داشتیم و تصورات نادرستی در مورد مناقصه مبتنی بر ارزش (VBB) شنیده ایم. این هفته، من اطلاعات و منابعی را در مورد VBB به اشتراک خواهم گذاشت و به هر سؤالی که در پایان این مقاله دارید پاسخ خواهم داد. هفته.”

 • رویداد قهرمان جستجوی گوگل
  در اینجا ع،ی است که از دفتر Google تل آویو، اسرائیل از نوعی رویداد پیدا کردم. این رویداد به ،وان رویداد قهرمان جستجوی گوگل نامگذاری شد و من نمی دانم در اینجا چه اتفاقی افتاده است، اما جالب به نظر می رسد

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-06-27-2023-35620.html

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است