خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 27 فوریه 2023

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-02-27-2023-34976.html

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

به‌روزرس، بررسی‌های محصول Google وحشی و فرار است – ما کمی بیشتر در مورد این به‌روزرس، تأیید شده Google پوشش می‌دهیم. بینگ آهنگ های جدیدی را برای چت هوش مصنوعی بینگ راه اندازی کرد. بینگ همچنین دارای نتایج پزشکی است که توسط پزشکان مورد بررسی پزشکی قرار می‌گیرد و سپس به پروفایل‌های لینکدین آن پزشکان پیوند داده می‌شود. گوگل داده های تولیدی را برای برخی از اسناد کمکی خود جذب می کند. گوگل در مورد بازنویسی محتوای شما با استفاده از ChatGPT صحبت کرد. من یک وبلاگ هم گذاشتم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرس، نظرات Google Product: Wild & Wide Volatility & Swings
  خوب، آ،ین به‌روزرس، بررسی‌های محصول فوریه 2023 بسیار بی‌ثبات بوده است و ما شاهد تغییرات قابل توجهی در رتبه‌بندی بوده‌ایم و پچ پچ در جامعه SEO بسیار وحشیانه بوده است. به نظر می رسد این به روز رس، بررسی محصول بسیار گسترده تر از به روز رس، های قبلی بررسی محصول است و برخی از SEO ها فکر می کنند با این به روز رس، مشکلی وجود ندارد.
 • Bing AI Chat اکنون آهنگ‌های پاسخ را آزمایش می‌کند: دقیق، متعادل و خلاقانه
  مایکروسافت بینگ در حال آزمایش یک ویژگی برای تنظیم آهنگی است که از چت هوش مصنوعی بینگ دریافت می کنید. شما می تو،د زنگ های دقیق، متعادل و خلاقانه را انتخاب کنید.
 • Bing “محتوا از نظر پزشکی توسط پزشک برای سوالات بهداشتی بررسی شده است
  مایکروسافت بینگ اکنون نشان می‌دهد که آیا محتوا از نظر پزشکی توسط یک متخصص پزشکی برای جست‌وجوهای مرتبط با سلامتی بررسی می‌شود یا خیر. پس اگر جستجو کنید [heart burn] یا سایر پرس و جوهای مرتبط با سلامت، بینگ به شما نشان می دهد که کدام پزشک محتوا را بررسی کرده و حتی شما را به نمایه لینکدین خود پیوند می دهد.
 • جان مو، گوگل در مورد بازنویسی محتوای شما با ChatGPT
  جان مو، از گوگل چندین بار با برخی از سئوکاران در مورد استفاده از ChatGPT برای نوشتن محتوا از ابتدا، بلکه برای بازنویسی محتوای موجود، رفت و آمد کرد. پاسخ های جان آموزشی، مفید و تا حدودی خنده دار نیز هستند.
 • گوگل لیست فعلی شبکه های IP Googlebot را از سیستم های تولید بیرون می کشد
  Gary Illyes از گوگل خاطرنشان کرد که فهرست آدرس‌های IP Googlebot که گوگل در سال 2021 شروع به انتشار کرد و ماه گذشته به‌روزرس، کرد، در واقع با کشیدن مستقیم از «فایل‌های پیکربندی سیستم‌های تولید»، به‌صورت بلادرنگ نگهداری می‌شود.
 • وبلاگ شماره 212: سام مایکلسون در مورد CRM، شرکا، کمپین های قطره ای و مکالمات شخصی
  در بخش اول، ما در مورد اینکه سم مایکلسون کیست و تکنیک های توسعه ،ب و کار او صحبت کردیم. در بخش دوم، به نرم افزار CRM و نحوه استفاده از آن می پردازیم…

 • نان خمیر ترش در گوگل نیویورک
  من نان دوست دارم، گمان می کنم برخی از شما هم نان دوست دارید. من هم از نان خمیر مایه بدم نمی آید. بنابراین وقتی این ع، از یک دوجین قرص نان خمیر ترش را از دفتر Google NYC دیدم، تصمیم گرفتم آن را به اشتراک بگذارم.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

محلی و نقشه ها

سئو

موبایل و صدا

PPC

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است