خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 26 ژوئیه 2022

محلی و نقشه ها

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-07-26-2022-33818.html

PPC

بازخورد:

لینک ها و بازاریابی محتوا

Google Maps خط مشی جدیدی در مورد ع، های ارسالی توسط کاربر دارد. Google Ads به طور خودکار برخی از کمپین ها را به اسناد مبتنی بر داده تغییر می دهد. گوگل گفت هیچ روش عینی برای شمارش لینک ها وجود ندارد. جستجوی Google اکنون خط مشی بازگشت را در برخی از درخواست های محصول نشان می دهد. فهرست‌های هتل‌های Google بخش جدید «ویژه‌شده در» را نشان می‌دهد.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • گوگل: هیچ روش عینی برای شمارش لینک ها وجود ندارد
  جان مو،، از گوگل، چیزی را که قبلاً گفته بود تکرار کرد و در توییتر گفت: “هیچ روش عینی برای شمارش لینک ها وجود ندارد.” او این را در سال 2019 گفت: “شمارش صحیح لینک ها در وب از نظر فنی غیرممکن است و همه فقط تقریب ها و فرضیات متفاوتی را انجام می دهند.”

 • تبلیغات Google به طور خودکار برخی از اقدامات تبدیل را به اسناد مبتنی بر داده تغییر می دهد
  Google به برخی از تبلیغ‌کنندگان Google Ads ایمیل می‌فرستد که به طور خودکار برخی از اقدامات تبدیل خود را به اسناد مبتنی بر داده منتقل می‌کنند. گوگل در سپتامبر 2021 زم، که برای اولین بار گفت از آ،ین کلیک دور می‌شود، انتساب مبتنی بر داده را اعلام کرد.

 • Google Maps ممکن است تصاویر سلفی، تار یا با کیفیت پایین را حذف کند
  Google Maps معیارهای ع،‌ها و ویدیوهای خود را برای خط‌مشی محتوای Google Maps به‌روزرس، کرده است. Google ع،‌های سلفی، تصاویر بسیار تاریک یا تار، ،یب‌بندی‌های چرخش قابل‌توجه و استفاده از فیلترهایی که به‌طور چشمگیری نمایش مکان را تغییر می‌دهند، ممکن است از Google Maps حذف شوند.

 • جستجوی گوگل دوره بازگشت را در قطعات نتایج جستجو نمایش می دهد
  در چند هفته گذشته، گوگل یک خط قطعه جدید را برای برخی از سایت های تجارت الکترونیکی نمایش داده است که خط مشی دوره بازگشت آن محصول را نشان می دهد. بنابراین در قطعه اصلی نتیجه جستجو، Google “بازدیدهای x-days” را نشان می دهد.

 • فهرست‌های هتل‌های Google جدید در بخش برجسته شده است
  نتایج Google Hotel اطلاعات زیادی را در مورد فهرست یک هتل نشان می‌دهد، اما چیزی که فکر می‌کنم ممکن است جدید باشد بخشی به نام «ویژه‌شده در» است. این بخش مقالاتی را به شما نشان می دهد که به هتل اشاره می کنند، بنابراین می تو،د نظرات شخص ثالث درباره هتل را بخو،د.

 • لوگوی سیب قرمز مارک گوگل با دارچین جی تزیین می شود
  در اینجا یک چیز منحصر به فرد گوگل قابل ویرایش است که در اینستاگرام پیدا کردم. این تزیینات سیب قرمز با مارک گوگل با آرم G ساخته شده از دارچین است.

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

سئو

صنعت و تجارت

موبایل و صدا

تجزیه و تحلیل

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است