خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 26 ژوئن 2023

موبایل و صدا

لینک ها و بازاریابی محتوا

صنعت و تجارت

ویژگی های جستجو

تجزیه و تحلیل

محلی و نقشه ها

جستجوی دیگر

بازخورد:

PPC

بینگ می خواهد به Apple CarPlay و Android Auto گوگل بیاید. گوگل گفت که تعداد کلمات برای سئو یا رتبه بندی گوگل هنوز چیزی نیست. گوگل می گوید صفحات اصلی سایت های جدید باید بدون مشکل ایند، شوند. Microsoft Advertising مجموعه ای از به روز رس، های خط مشی را در هفته آینده منتشر می کند. و آیا بازاریابان جستجو برای GA4 آماده هستند؟ همچنین ،مت آ، مصاحبه من با امی تومان زنده است.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • مایکروسافت می خواهد Bing روی CarPlay و Android Auto داشته باشد اما آیا اپل یا گوگل؟
  به نظر می رسد مایکروسافت دوست دارد برنامه Bing را در Apple CarPlay و Android Auto گوگل داشته باشد. از نظر فنی، به نظر نمی رسد که مایکروسافت بینگ این برنامه را روی CarPlay یا Android Auto کار کند. ممکن است مشکل از تایید گوگل و اپل برای کارکرد در ماشین ها باشد.
 • گوگل: صفحات اصلی وب سایت های جدید باید نمایه شوند
  گری ایلیز از گوگل در آ،ین پاد،ت Search Off The Record گفت که برای وب سایت های کاملاً جدید، صفحات اصلی آنها باید بدون مشکل ایند، شوند. اگر نه، پس سایت مشکل بزرگتری دارد. به علاوه، جان، مارتین و گری از گوگل بیشتر در مورد نمایه سازی صحبت ،د.
 • چند روز باقی مانده است که بازاریابان جستجو برای GA4 آماده هستند
  جمعه آینده، 30 ژوئن 2023، آ،ین روزی است که یونیورسال آنالیتی، 3 گوگل آنالیتی، داده های جدید را جمع آوری می کند. ضرب‌الاجل به تعویق نمی‌افتد و یا به GA4، Google Analytics 4 تغییر می‌دهید، بسته‌های تحلیلی جایگزین پیدا می‌کنید یا اصلاً ردیابی نمی‌کنید.
 • گوگل: تعداد کلمات برای سئو و رتبه بندی گوگل یک چیز نیست
  رابط جستجوی گوگل، دنی سالیوان، هفته گذشته PSA دیگری را در توییتر پست کرد و گفت که شمارش کلمات دوباره چیزی نیست. او گفت: “یادآوری. بهترین تعداد کلمات مورد نیاز برای موفقیت در جستجوی گوگل… چیزی نیست! وجود ندارد. برای افرادی که محتوای شما را می‌خوانند، به اندازه‌ای طول، یا کوتاه بنویسید. این با رتبه‌بندی ما مطابقت دارد. هدف سیستم ها پاداش دادن است.”

 • به‌روزرس،‌های سیاست تبلیغاتی مایکروسافت در تاریخ 1 ژوئیه ارائه می‌شود
  Microsoft Advertising ایمیل هایی را در مورد تغییرات در سیاست های تبلیغاتی خود که از هفته آینده در اول جولای شروع می شود به تبلیغ کنندگان خود ارسال کرد.
 • وبلاگ شماره 229: امی تومان در کمک به ،ب و کارهای کوچک برای موفقیت در جستجوی محلی گوگل
  در ،مت اول با امی تومان و عشق او به تجارت کوچک آشنا شدیم. در بخش دوم بیشتر به این عشق پرداختیم و همچنین در مورد کمک به ،ب و کارهای کوچک با بهینه‌سازی محلی، حتی با بودجه کم صحبت کردیم. به علاوه…

 • پلکان رنگین کمان در فضای باز در گوگل برزیل
  در اینجا ع،ی از بیرون دفتر گوگل برزیل از پلکان منتهی به دفاتر که با رنگ های رنگین کمان روشن شده اند را مشاهده می کنید. فک کنم برای ماه پراید باشه.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-06-26-2023-35616.html

سئو

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است