خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 24 مارس 2023

ویژگی های جستجو

صنعت و تجارت

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-03-24-2023-35108.html

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

موبایل و صدا

سئو

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

ما شاهد افزایش نوسانات و نوسانات با به روز رس، اصلی گوگل در ماه مارس 2023 هستیم. گوگل گفت که برخی از تبلیغ‌کنندگان Google Ads اگر به GA4 مهاجرت نکنند، ممکن است تأثیر قابل توجهی در عملکرد خود ببینند. خالق تصویر بینگ چت با وجود اینکه چند روز پیش اعلام شد، اکنون زنده است. نمایه‌های ،ب و کار Google دارای یک ویژگی منوی مدیریت جدید است. گوگل گفت که ویژگی های پیوند rel پشتیب، نشده مانند لینک های عادی هستند. و من خلاصه ویدیویی هفتگی سئوی خود را با افکارم در مورد بارد و موارد دیگر ارسال کردم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • ،زش و نوسانات به‌روزرس، هسته گسترده Google مارس 2023 ادامه دارد
  همانطور که می‌د،د، گوگل شروع به عرضه به‌روزرس، Google March 2023 Broad Core در 15 مارس کرده است، احتمالاً باید تا نیمه اول هفته آینده عرضه شود و تکمیل شود. اما مانند ا،ر به‌روزرس،‌های Google، ما شاهد ،زش و نوسانات در طول (و گاهی اوقات پس از) عرضه هستیم.
 • تبلیغات گوگل با مهاجرت ن، به GA4 می تواند تاثیر قابل توجهی در عملکرد داشته باشد
  با نزدیک شدن به مهلت انتقال Google Analytics 4، رابط Google Ads، جینی ماروین به تبلیغ‌کنندگان یادآوری می‌کند که برخی از «تبلیغ‌کنندگان در صورت عدم مهاجرت می‌توانند تأثیر عملکرد قابل توجهی در کمپین‌های تبلیغاتی خود ببینند».
 • Bing Chat Image Creator اکنون در حال کار است
  چند روز پیش گزارش دادم که بینگ چت اکنون ابزار Bing Image Creator را ادغام کرده است. اما حقیقت این است که حداقل تا ساعت 4:30 بعد از ظهر دیروز، 23 مارس، ادغام نشد. اکنون در بینگ چت در حالت “Creative” کار می کند.

 • نمایه‌های ،ب و کار Google دارای یک ویژگی منوی مدیریت جدید است
  به نظر می رسد Google Business Profiles در نسخه وب ابزار نمایه ،ب و کار، یک ویژگی منوی مدیریت جدید را برای رستوران ها راه اندازی کرده است. یک کادر “منوی شما در Google” را باز می کند که به شما امکان می دهد منوی سفارشی خود را به صورت دستی در Google بسازید یا به شریک منوی شخص ثالث خود پیوند دهید.


 • ویژگی های پیوند Rel پشتیب، نشده در جستجوی Google هیچ کاری نمی کنند
  روز دیگر، جان مو، از گوگل توییتی درست اما ط،ه آمیز منتشر کرد و به نظر می رسد برخی آن را به اشتباه گرفته اند. او گفت اگر کنجکاو هستید، rel=dofollow روی لینک ها کار می کند. مسئله این است که می‌توانست هر ویژگی rel مانند rel=cheese باشد و مانند rel=dofollow رفتار شود، گوگل این ویژگی را نادیده می‌گیرد.

 • طراحی دفتر سیاره مریخ گوگل
  آیا می دانستید که دفتر گوگل در بلو هوریزونته برزیل اتاقی دارد که به نظر من شبیه سیاره مریخ طراحی شده است؟ من ممکن است اشتباه کنم، اما به سنگ های آتشفش، مانند فرش ها و چیزهای حباب دار نگاه کنید
 • جستجوی اخبار Buzz خلاصه ویدئو: راه اندازی Google Bard، ایجاد تصویر چت Bing، سیاست های هوش مصنوعی و بیشتر اخبار SEO/SEM
  به روز رس، هسته گسترده گوگل برای ماه مارس هنوز انجام نشده است و شاهد ،زش هستیم. گوگل شروع به عرضه Bard کرد، و در حالی که سریع است و رابط کاربری شیکی دارد، در مقایسه با بینگ چت کمی ضعیف بود. در حقیقت…

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

جستجوی دیگر

بازخورد:

تجزیه و تحلیل

PPC

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است