خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 24 فوریه 2023

محلی و نقشه ها

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-02-24-2023-34967.html

سئو

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

آیا می دانستید که 50 درصد از تجارت جستجوی گوگل از طریق دستگاه های اپل انجام می شود؟ Google اسناد انتقال سایت را به روز کرده است، اما به روز رس، ها جزئی بودند. گوگل گفت که بررسی های شخص ثالث در صفحات شما بر رتبه بندی تاثیر نمی گذارد. برنامه Android Google Maps یک برگه «،ب و کار» برای مدیریت نمایه ،ب و کار Google شما اضافه کرد. Google Ads مجموعه ای از ویژگی های جدید حدا،ر عملکرد را اضافه کرد. به‌علاوه، خلاصه‌بندی هفتگی ویدیوی SEO به صورت زنده است.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • جستجوی اخبار Buzz خلاصه ویدیو: به‌روزرس، سیستم بررسی‌های محصول Google، سیستم محتوای مفید کشف و مفید، چت پرومتئوس Bing AI، تعلیق تبلیغات Google و موارد دیگر
  در این هفته در خلاصه ویدیوی SEO مطالب بسیار زیادی باید مورد بحث قرار گیرد – خیلی زیاد. بیایید با یک به‌روزرس، جدید تأیید شده Google شروع کنیم، و سیستم بررسی محصولات Google در فوریه 2023 به‌روزرس، شد تا از زبان ،یسی فقط پشتیب، کند…
 • حدا،ر عملکرد تبلیغات گوگل موارد استثناء برند، فید صفحه، ایجاد ویدیو و گزارش‌های بیشتر را اضافه می‌کند
  Google Ads چهار ویژگی جدید را به‌زودی برای Performance Max اعلام کرد، از جمله حذف نام تجاری در سطح کمپین، فید صفحه، ابزار ایجاد ویدیو و گزارش‌های بیشتر. جینی ماروین، رابط Google Ads، در توییتر گفت: «احتمالاً دیدید که کلمات کلیدی منفی در سطح حساب کاربری از ماه آینده برای من، بودن برند و اه، دیگر شروع به انتشار ،د.
 • برنامه Google Maps برای اندروید برگه نمایه “Business” را اضافه می کند
  به نظر می رسد برنامه Google Maps برای Android یک برگه جدید برای مدیریت نمایه(های) ،ب و کار شما اضافه کرده است. این برگه نماد فروشگاهی را نشان می‌دهد که در زیر آن عبارت «Business» وجود دارد. با کلیک ، روی آن، می‌تو،د فهرست نمایه ،ب‌وکار Google خود را مستقیماً در برنامه مدیریت کنید.
 • Google: جاسازی نظرات محلی جمع آوری شده توسط اشخاص ثالث به رتبه بندی جستجوی وب کمکی نمی کند
  از جان مو، گوگل پرسیده شد که آیا به رتبه بندی وب در گوگل کمک می کند تا نظرات سایت هایی مانند فیس بوک، بینگ، گوگل و غیره را در وب سایت شما جاسازی کنید. جان گفت، نه، برای جستجوی وب نیست و همچنین به ما در مورد استفاده ن، از داده‌های ساختاریافته در بررسی‌های سایت شخص ثالث هشدار داد.

 • اسناد انتقال سایت Google به روز شد
  گوگل این هفته اسناد جستجوی مربوط به جابجایی سایت را به روز کرده است. به نظر می‌رسد که بیشتر تغییرات عمدتاً در مورد ساده‌سازی امور پیرامون حرکت‌های سایت، حذف برخی محتواها، شفاف‌سازی و غیره بوده است.

 • گزارش: بیش از 50 درصد از جستجوی ،ب و کار گوگل از طریق دستگاه های اپل جریان می یابد
  آیا می‌دانستید که (1) بیش از 50 درصد از تجارت جستجوی Google از طریق دستگاه اپل انجام می‌شود و (2) Google همچنین سهمی از درآمد Chrome iOS (و Mac) را نیز به اپل می‌دهد؟

 • نمایش Bardogs در دفتر گوگل زوریخ
  افراد باردوگز زوریخ، به نوعی ورزشکاران وزنه برداری، نمایشی را در دفتر جدید گوگل زوریخ برگزار ،د. در اینجا تعدادی از ع، هایی است که در اینستاگرام از این مورد پیدا کردم.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

موبایل و صدا

لینک ها و بازاریابی محتوا

PPC

ویژگی های جستجو

صنعت و تجارت

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است