خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 23 ژوئن 2023

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

جستجوی دیگر

بازخورد:

ویژگی های جستجو

صنعت و تجارت

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-06-23-2023-35606.html

سئو

تجزیه و تحلیل

PPC

لینک ها و بازاریابی محتوا

موبایل و صدا

محلی و نقشه ها

نتایج جستجوی گوگل امروز صبح از نظر نوسانات منفجر شد، اما هنوز هیچ به روز رس، تایید شده ای از طرف گوگل وجود ندارد. جستجوی بینگ در حال آزمایش جستجو در جستجو است. فروش دامنه های گوگل تاثیری بر سئو یا رتبه بندی شما نخواهد داشت. Google Business Profiles نقاط قرمز رنگی را اضافه می کند تا موارد خوانده نشده را به شما نشان دهد. گوگل دوباره گفت که 302 تغییر مسیر خوب است. و ویدیوی هفتگی سئوی خود را با جزئیات بیشتر در مورد نحوه برنده شدن در دعوت Bluesky پست کردم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • نوسانات رتبه بندی جستجوی گوگل امروز در حال انفجار هستند – به روز رس، الگوریتم تایید شده کجاست؟
  بنابراین بیش از یک هفته از نوسانات باورن،ی در نتایج جستجوی گوگل گذشت. صفحات در همه جا پرش شده‌اند، رتبه‌بندی‌ها در حال جهش هستند و پس از آن دیشب و امروز شاهد دماهای داغ‌تر از ابزارهای ردیابی Google و پچ پچ‌های بیشتر در صنعت سئو هستیم.
 • جستجوی Bing در نتایج جستجو با انتخاب متن برای جستجو
  اکنون جستجوی Bing به شما امکان می دهد متنی را در صفحه نتایج جستجو انتخاب کنید و متن انتخاب شده را جستجو کنید. فکر می‌کنم بینگ برای مدتی این را آزمایش می‌کرد، و همینطور جستجوی Google، اما اکنون به نظر می‌رسد که آن را به صورت زنده آزمایش می‌کند.

 • فروش دامنه های گوگل توسط گوگل تاثیری در سئو یا رتبه بندی گوگل شما نخواهد داشت
  من دیده ام که برخی از افراد در صنعت سئو پیشنهاد می کنند که با فروش دامنه های گوگل به Square،e، نوعی رتبه بندی جستجو و تاثیر سئو وجود خواهد داشت. فقط می‌خواستم توضیح دهم که این فروش نباید تأثیری بر رتبه‌بندی جستجوی Google یا تلاش‌های سئوی شما نداشته باشد.

 • داشبورد نمایه ،ب و کار Google اکنون با نقاط قرمز به موارد خوانده نشده است
  Google نقاط قرمز را به نظرات، پیام‌ها و سایر موارد خوانده نشده در داشبورد جستجوی وب نمایه ،ب و کار Google شما اضافه کرده است. اگر گوگل فکر می کند نظر جدیدی را ندیده اید، نماد نظرات را با یک نقطه قرمز علامت گذاری می کند تا زم، که روی آن کلیک کنید و مورد خوانده نشده را بخو،د.

 • گوگل با بیان اینکه تغییر مسیرهای 302 خوب هستند، PSA را مشکل می کند
  جان مو، از گوگل به توییتر و ردیت رفت تا PSA را صادر کند و گفت: “302 تغییر مسیر خوب است.” بله، ما موضوع 302 در مقابل 301 را بارها در طول تقریباً 20 سال در اینجا پوشش دادیم، بنابراین در اینجا نسخه 2023 است. طبق گفته گوگل، استفاده از تغییر مسیر 302 خوب است.

 • گوگل پراید شناور در تل آویو
  در اینجا ع،ی از کارمندان گوگل در حال راهپیمایی در رژه غرور تل آویو، اسرائیل است. Google Israel یک شناور داشت که نشان‌های Google را دارد و می‌گوید “هم، که هستی باش”. این و ع، های بیشتر توسط د،ل وا به اشتراک گذاشته شد
 • بازخو، ویدیویی Buzz News Search: نتایج جستجوی داغ Google، استفاده از هوش مصنوعی برای SEO، گزارش INP، چت بینگ و به‌روزرس،‌های تبلیغات Google
  این هفته شاهد بودیم که نتایج جستجوی گوگل داغ و فوق‌العاده ناپایدار در کل هفته ادامه داشت و سپس امروز صبح منفجر شد. گری ایلیس از گوگل گفت ما باید از استفاده از LLM و هوش مصنوعی برای تشخیص مشکلات سئو خودداری کنیم. گری همچنین …

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است