خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 23 فوریه 2023

تجزیه و تحلیل

محلی و نقشه ها

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-02-23-2023-34958.html

لینک ها و بازاریابی محتوا

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

سئو

جستجوی دیگر

بازخورد:

صنعت و تجارت

موبایل و صدا

ویژگی های جستجو

Google اکنون می‌گوید که نمایان شدن Google Discover می‌تواند تحت تأثیر به‌روزرس، محتوای مفید Google باشد (بله، به‌روزرس،‌های اصلی و برخی به‌روزرس،‌های دیگر بر Discover تأثیر گذاشتند). آیا نسخه موبایل، با جستجوی صوتی، چت جدید Bing AI را دیدید؟ تست نمایه‌های ،ب‌وکار Google دکمه «دیدن ع،‌ها» تکراری به نظر می‌رسد. کنسول جستجوی گوگل مدیریت کاربر و مجوزها را به روز کرد. اکنون گوگل می گوید که دیگر مجبور نیستید تصویر فاوی، را در همان دامنه سایت میزب، کنید.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Google: Google Discover تحت تأثیر بسیاری از سیگنال‌های جستجو، از جمله اکنون به‌روزرس، محتوای مفید
  Google هم اسناد راهنمای Google Discover و هم اسناد صفحه سیستم محتوای مفید Google را به‌روزرس، کرده است تا مشخص کند که Google Discover از بسیاری از سیگنال‌های مشابه جستجوی Google برای رتبه‌بندی استفاده می‌کند. خبر مهم این است که قبلاً گوگل به ما گفته بود که به‌روزرس، محتوای مفید روی Discover تأثیری ندارد، اما اکنون Google می‌گوید این کار را می‌کند.

 • گپ جدید Bing AI اکنون در تلفن همراه با جستجوی صوتی
  دیروز، مایکروسافت اعلام کرد که ویژگی‌های جدید Bing AI Chat برای برخی از کاربران در برنامه موبایل Bing و برنامه تلفن همراه Edge در iOS و Android در دسترس است. و با آن، جستجوی صوتی با استفاده از چت Bing AI بسیار شیرین است.
 • کنسول جستجوی گوگل کاربران و کنترل‌های مجوز را به‌روزرس، می‌کند
  کنسول جستجوی گوگل یک به‌روزرس، کنترل امنیتی ارائه کرد که نحوه عملکرد کاربر و مدیریت مجوزها را دوباره کار می‌کرد. این به منظور ارائه نسخه قدیمی Webmaster Tools به کنسول جستجوی جدید است و Google نسخه قدیمی را در ماه های آینده غروب خواهد کرد.

 • Google: Favicon ها دیگر نیازی به میزب، در همان دامنه ندارند
  Google مستندات توسعه دهنده جستجوی فاوی، خود را به روز کرده است تا اکنون بگوید که برای واجد شرایط بودن برای فاوی، در نتایج جستجوی Google، نیازی به میزب، فاوی، در همان دامنه ندارید. گوگل این خط را حذف کرد، “URL باید در همان دامنه صفحه اصلی باشد.”

 • دکمه «مشاهده ع،‌ها» نمایه‌های ،ب‌وکار Google
  Google Business Profiles به شما امکان می دهد از جستجوی وب به نمایه ،ب و کار خود دسترسی داشته باشید و آن را ویرایش کنید (دوست داشته باشید یا نه) و اخیراً Google در حال آزمایش است که علاوه بر دکمه معمولی «افزودن ع،» دکمه «دیدن ع، ها» را نشان می دهد.


 • روز ولنتاین در گوگل
  در اینجا چند ع، از هفته گذشته، در روز ولنتاین، از دفتر Google Netherlands آمده است. می‌تو،د ببینید که Google دونات‌هایی به شکل قلب، کیک مخملی قرمز، بادکنک‌ها و موارد دیگر داشت.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

PPC

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است