خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 23 اوت 2022

لینک ها و بازاریابی محتوا

PPC

گوگل گزارش حیاتی وب اصلی خود را در کنسول جستجو به روز کرد. گوگل در حال آزمایش یک طرح جدید برای تبلیغات خدمات محلی است. گوگل می‌گوید وبلاگ‌های زیبایی که در مورد توصیه‌های پزشکی یا مالی می‌نویسند، مشکل است. گوگل گفت موتورهای جستجو اشعار شما را نمی فهمند. گوگل ادز می گوید هیچ برنامه ای برای سفارشی سازهای تبلیغاتی برای مکان ها وجود ندارد.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • گزارش Google Core Web Vitals داده‌های سطح URL را برای نمونه‌های URL اضافه می‌کند
  گوگل در توییتر اعلام کرد که داده های سطح URL را در URL های نمونه در گزارش Google Core Web Vitals اضافه کرده است. به علاوه گوگل اضافه کرد که تغییرات متنی را در گزارش ایجاد کرده است تا آن را واضح تر کند.

 • جستجوی گوگل نمی تواند شعر شما را تفسیر کند
  آیا شعر، متون خلاقانه، افکار انتزاعی و مواردی از این دست می نویسید و متعجب هستید که جستجوی گوگل چگونه می تواند آن نوع محتوا را رتبه بندی کند و خواهد کرد؟ خوب، از جان مو، از گوگل در مورد آن سوال شد و او گفت: “موتورهای جستجو شعر شما را تفسیر نمی کنند.”

 • گوگل: وبلاگ زیبایی با مشاوره مالی و پزشکی
  از جان مو، گوگل پرسیده شد که آیا ،یب موضوعات در یک وبلاگ ایده بدی است؟ جان اشاره کرد که بله، حداقل برای کاربران چنین است. جان در توییتر گفت: «اگر در یک وبلاگ زیبایی توصیه‌های مالی و پزشکی می‌کنید، من گمان می‌کنم که کاربران – احتمالاً به درستی – این موضوع را کمی نگران می‌کنند.»
 • گوگل UX تبلیغات سرویس محلی جدید را آزمایش می کند
  Google در حال آزمایش طرح‌بندی و تجربه کاربری جدید برای تبلیغات خدمات محلی است. این رابط دارای تبلیغات خدمات محلی در سمت چپ است و هنگامی که روی یکی کلیک می کنید، کادر با تمام جزئیات مربوط به ،ب و کار به سمت راست باز می شود.

 • تبلیغات گوگل: هیچ برنامه ای برای سفارشی سازان تبلیغاتی که از موقعیت مک، برای تبلیغات جستجوی پاسخگو استفاده می کنند
  جینی ماروین، مدیر تبلیغات گوگل، هفته گذشته در توییتر تأیید کرد که هیچ برنامه‌ای برای افزودن سفارشی‌کننده‌های تبلیغاتی پشتیب، با استفاده از موقعیت مک، به ،وان سیگنالی برای درج متن برای تبلیغات جستجوی پاسخگو، نه اکنون و نه در آینده نزدیک، وجود ندارد.

 • نوار گوگل در دفتر شیکاگو
  به نظر می رسد گوگل یک نوار خوب با ، واقعی در دفتر گوگل شیکاگو دارد. من نمی دانم که آیا این مورد توسط گوگل زیاد استفاده می شود؟

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

محلی و نقشه ها

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-08-23-2022-33974.html

سئو

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

موبایل و صدا

جستجوی دیگر

بازخورد:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است