خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 22 ژوئیه 2022

تجزیه و تحلیل

جستجوی دیگر

بازخورد:

Google Ads به زودی به طور خودکار برخی از کمپین‌های Performance Max را ارتقا می‌دهد. گوگل گفت هنوز هیچ مزیتی در سئو برای استفاده از یک آدرس IP منحصر به فرد وجود ندارد. گوگل یک ویدیوی بسیار ابتدایی در مورد سئو و رتبه بندی منتشر کرد. جستجوی گوگل در حال آزمایش اخبار موضوعی پرطرفدار است. گوگل جعبه پاسخ پیشگیری از خودکشی خود را به روز کرد. من خلاصه ویدیویی هفتگی SEO را پست کردم، که بسیار مملو از اخبار بود – حتما مش، شوید. همگی آ، هفته خوبی داشته باشید.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • ارتقای خودکار Google Ads به حدا،ر عملکرد برای کمپین های ،ید هوشمند
  گوگل ادز اعلام کرد که گوگل فرآیند «ارتقای خودکار» حساب‌ها را برای کمپین‌های ،ید هوشمند به Performance Max آغاز خواهد کرد. ارتقای خودکار به تدریج پیشرفت می کند و در ماه سپتامبر برای ا،ر تبلیغ کنندگان به پایان می رسد.
 • جعبه اخبار موضوعات پرطرفدار جستجوی Google در تلفن همراه
  به نظر می‌رسد جستجوی Google در حال آزمایش بخش جدید «موضوعات پرطرفدار» برای برخی از سؤالات خبری در جستجوی Google در تلفن همراه است. این بخش «موضوعات پرطرفدار» به شما امکان می‌دهد پرس و جوی خود را بر اساس موضوعاتی مانند آب و هوا، جرم و جنایت، ورزش، سیاست، یا سایر دسته‌های خبری پرطرفدار برای آن عبارت جستجو کنید.

 • Google Super Basic Video در مورد سئو
  کانال سازندگان گوگل یک ویدیوی فوق العاده ابتدایی در مورد سئو و نحوه رتبه بندی محتوای خود در جستجوی گوگل منتشر کرده است. این چهار نکته اساسی را پوشش می دهد و همه آن را بسیار آسان می کند. کل ویدیو کمتر از 4 دقیقه است.

 • گوگل باز هم می گوید آدرس های IP منحصر به فرد به شما مزیت رتبه بندی گوگل نمی دهد
  جان مو، از گوگل بار دیگر در توییتر گفت: “استفاده از یک آدرس IP مش، برای اه، رتبه بندی SEO و جستجوی گوگل خوب است”. وی افزود: استفاده از یک آدرس IP منحصر به فرد هیچ مزیتی برای سئو ندارد.

 • جستجوی گوگل جعبه پیشگیری از خودکشی را با گزینه های جدید به روز می کند
  گوگل کادر پیشگیری از خودکشی را در نتایج جستجوی خود با شماره خط تلفن جدید و گزینه پشتیب، چت به روز کرده است. گوگل توضیح داد: «در حالی که گوگل برای سال‌ها اطلاعات پیشگیری از خودکشی را در بالای نتایج جستجوی مرتبط گنجانده است، این خط تلفن جدید کمک می‌کند تا افرادی که در ناراحتی عاطفی هستند و به دنبال حمایت سلامت روان هستند، کمک بگیرند.»

 • بازی Catch With Dog و Google Ball
  این ویدیویی است که من در اینستاگرام از چند داگ،، سگ های گوگل، در حال بازی با یک کارمند گوگل، کارمند گوگل، با توپ گوگل پیدا کردم.
 • جستجوی اخبار Buzz خلاصه ویدیو: اشکالات Google با نمایه سازی، تبلیغات، تجزیه و تحلیل، و موارد دیگر، افراد همچنین درخواست پاسخ، پیام رس، خودکار، بررسی کلاهبرداری ها و موارد دیگر
  گوگل در این هفته باگ های زیادی داشت که برخی از آنها واقعاً بزرگ بودند، از جمله ایند، ن، محتوای جدید برای یک روز در جستجوی گوگل. توجه داشته باشید، مدت کوتاهی پس از باگ ایند،‌سازی، شایعاتی درباره به‌روزرس، الگوریتم گوگل شنیده می‌شود، اما ممکن است مرتبط باشد…

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

صنعت و تجارت

سئو

PPC

لینک ها و بازاریابی محتوا

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-07-22-2022-33803.html

موبایل و صدا

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

محلی و نقشه ها

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است