خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 22 ژوئن 2023

سئو

جستجوی دیگر

بازخورد:

محلی و نقشه ها

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

گری ایلیز از گوگل گفت از استفاده از LLM و هوش مصنوعی برای تشخیص وب سایت خود اجتناب کنید. Google Merchant Center مشکلاتی را در مورد موارد تایید نشده به دلیل مهلت زم،، DNS، 404 و سایر مشکلات ،یدن گزارش کرده است. Google مهلت منسوخ شدن مدل‌های ارجاع مبتنی بر قو،ن بدون آ،ین کلیک را یک ماه یا بیشتر به تعویق انداخت. Google Ads از تبلیغ‌کنندگان می‌خواهد که از تبلیغات جستجوی پویا به کمپین‌های حدا،ر عملکرد ارتقا دهند. Google Ads همچنین در حال آزمایش تنظیمات دارایی های ایجاد شده به صورت خودکار برای کمپین های حدا،ر عملکرد است. همچنین، من دعوت بعدی Bluesky خود را به یک مش، YouTube تقدیم می کنم. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مش، شوید کانال یوتیوب من و در مورد ویدیوی من فردا (تا پنجشنبه آینده) نظر دهید – ویدیو فردا صبح پخش می شود – مش، شوید، زنگ را بزنید تا مطلع شوید.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

PPC

موبایل و صدا

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-06-22-2023-35602.html

تجزیه و تحلیل

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است