خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 21 ژوئن 2023

صنعت و تجارت

ویژگی های جستجو

محلی و نقشه ها

لینک ها و بازاریابی محتوا

موبایل و صدا

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-06-21-2023-35585.html

گزارش Google Core Web Vitals Search Console امتیازات جدید INP را اضافه کرد. Google Ads اکنون گزارش فروش فروشگاه و مناقصه را برای کمپین های PMax دارد. اعتبار تبدیل Google Ads را می توان در GA4 انتخاب کرد. Bing Image Creator در حدود یک ماه آینده پیشرفت بزرگی خواهد داشت. نتایج Google Mobile دارای یک طرح SERP است که ،اصر محلی را به طور جداگانه تجزیه می کند.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • INP Core Web Vitals اکنون به صورت زنده در کنسول جستجوی Google گزارش می‌شود
  گوگل به تازگی گزارش INP جدید را در گزارش Core Web Vitals در کنسول جستجوی گوگل راه اندازی کرده است. به ،وان یادآوری، INP، Interaction to Next، در مارس 2024 جایگزین FID، اولین تأخیر ورودی می شود. برای آماده سازی، Google گزارش جدیدی را راه اندازی کرده است تا به شما نشان دهد سایت(های) شما چگونه برای آن معیار عملکرد دارند.
 • نتایج جستجوی Google Mobile با فهرست و بررسی‌های نمایه ،ب‌وکار به‌صورت جداگانه
  نتایج جستجوی تلفن همراه Google می‌تواند فهرست نمایه ،ب‌وکار Google را در یک بخش و بررسی‌ها را بعداً در بخش دیگری نشان دهد. من تقریباً مطمئن هستم که در طول یک سال گذشته این را روشن و خاموش کرده ام، اما نمی توانم پوشش خود را از آن پیدا کنم.

 • مایکروسافت: Bing Image Creator در یک ماه شاهد پیشرفت های بزرگی خواهد بود
  Bing Image Creator تا حدود یک ماه دیگر پیشرفت‌های زیادی خواهد داشت. میخائیل پاراخین، مدیر عامل مایکروسافت بینگ، این را روز گذشته در توییتر گفت و گفت که مدل زبان برای ایجاد تصویر بینگ به‌روزرس، بزرگی دریافت خواهد کرد. او گفت…

 • Google Ads گزارش فروش و مناقصه فروشگاه را به کمپین‌های حدا،ر عملکرد می‌آورد
  گوگل اعلام کرد که گزارش فروش فروشگاه و مناقصه اکنون در کمپین‌های Performance Max در Google Ads در دسترس است. گوگل توضیح داد که این بدان م،است که تبلیغ‌کنندگان می‌توانند کل فروش را در هر جایی که مشتریان ترجیح می‌دهند ،ید کنند، اندازه‌گیری کنند و پیشنهادات خود را برای درآمد در فروشگاه بهینه کنند.
 • Google Analytics 4 واجد شرایط بودن انتخاب اعتبار تبدیل Google Ads را اضافه می کند
  Google Analytics اعلام کرد که اکنون می‌تو،د انتخاب کنید کدام کانال‌ها واجد شرایط دریافت اعتبار تبدیل برای تبدیل‌های وب به اشتراک گذاشته شده با Google Ads هستند. کانال پیش‌فرض کانال‌های پولی Google است، اما می‌تو،د کانال‌های پولی و ارگ،ک را انتخاب کنید.

 • Google Boulder Office Mountain Views
  می دانم که ع، هایی از نماهای دفتر Google Boulder دارم اما می خواستم بیشتر به اشتراک بگذارم. این دیدگاه ها فقط عجب هستند. فکر نمی کنی؟

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

سئو

PPC

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است