خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 21 مارس 2023

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-03-21-2023-35090.html

جستجوی دیگر

بازخورد:

تجزیه و تحلیل

موبایل و صدا

محلی و نقشه ها

سئو

ویژگی های جستجو

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

PPC

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

همانطور که انتظار می رفت اکنون چت بینگ در بخش پاسخ های جستجوی بینگ ظاهر می شود. برخی از این موضوع شکایت دارند که بینگ چت محتوای دارای دیوار پرداخت را نشان می دهد. گوگل می گوید پر ، کلمات کلیدی به تنهایی یک صفحه را مفید نمی کند. گوگل در حال آزمایش نمادهای یک ستاره در بسته محلی است. تبلیغات سرویس محلی Google انتخابگر صنعت و خدمات را به روز کرد.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • چت بینگ اکنون در نتایج جستجوی بینگ پاسخ می دهد
  اگر در جستجوی بینگ سؤالی انجام دهید، ممکن است کادر چت بینگ و یک پاسخ کوتاه از چت بینگ در بالا دریافت کنید. می‌دانستیم که این اتفاق می‌افتد، میخائیل پاراخین، مدیر عامل مایکروسافت بینگ، یک هفته پیش گفت که این اتفاق می‌افتد و اکنون به نظر می‌رسد که اینجاست.
 • دسترسی چت بینگ به محتوای پشت دیوارهای پرداخت؟
  برخی نگر،‌ها و گمانه‌زنی‌ها در اینترنت وجود دارد مبنی بر اینکه مایکروسافت بینگ در حال تغذیه محتوای پشت دیوار پرداخت و استفاده از چنین محتوایی برای ارائه پاسخ در چت بینگ است. من از بینگ چت پرسیدم که آیا می‌تواند بر اساس محتوای پشت دیوارها پاسخ دهد و گفت نه، نمی‌تواند.

 • گوگل: پر ، کلمات کلیدی به تنهایی یک صفحه را بی فایده نمی کند
  جان مو، از گوگل گفت که پر ، کلمات کلیدی به تنهایی باعث نمی شود یک صفحه غیر مفید تلقی شود. جان اضافه کرد که گوگل در نادیده گرفتن تاکتیک هایی مانند پر ، کلمات کلیدی خوب است، به طوری که احتمالاً دلیلی برای رتبه بندی مشکلات در جستجوی گوگل نخواهد بود.

 • گوگل فقط نماد یک ستاره را در نتایج بسته محلی آزمایش می کند
  گوگل در حال آزمایش است که تنها یک ستاره را در بسته محلی در نتایج جستجو نشان می دهد. این به جای نشان دادن پنج ستاره با برخی از آن ستاره ها با رنگ زرد است. من نمی بینم که تک ستاره تا حدی پر شده است، اما همه آن مشاغل ممکن است نظرات 5 ستاره داشته باشند و نه 3 از 5 ستاره.

 • Google Local Services Ads انتخابگر صنعت و خدمات را به روز کرد
  Google ابزار انتخاب یا انتخاب کننده صنعت و خدمات را در رابط تبلیغات خدمات محلی Google به روز کرده است. این امر باعث می شود که پیدا ، و فعال ، خدمات و صنایع ،ب و کار شما کمی سریعتر شود.

 • گلدان های آینده نگر گوگل
  در اینجا ع،ی از دفتر گوگل دوبلین از چند گلدان گل یا گیاه جدید است که ظاهری آینده نگرانه دارد. من آنها را در اینستاگرام پیدا کردم.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است