خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 20 ژوئیه 2023

سئو

محلی و نقشه ها

صنعت و تجارت

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، بر موضوعات، ماستودون و آسمان آبی و شما می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و در اخبار گوگل و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع: https://www.seroundtable.com/recap-07-20-2023-35745.html

لینک ها و بازاریابی محتوا

گوگل باید یک یا دو به روز رس، الگوریتم تایید شده را در تابستان امسال منتشر کند. گزارش پیوند کنسول جستجوی گوگل لینک های بسیار کمتری را نشان می دهد. گوگل تصریح کرد که جوایز رو،مه نگاری سیگنال مستقیم رتبه بندی نیستند. بینگ چت ظرف چند هفته حالت تاریک را دریافت می‌کند و گپ بینگ ظرف یک یا دو هفته در سایر مرورگرها در دسترس خواهد بود.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Google: انتظار تأیید به‌روزرس، الگوریتم Google در تابستان را داشته باشید
  فکر می‌کنم همه در صنعت ما متعجب شده‌اند که از آوریل 2023 به‌روزرس، رتبه‌بندی جستجوی گوگل تایید شده‌ای نداشته‌ایم. اما باید انتظار داشته باشید که گوگل قبل از پایان تابستان به‌روزرس، الگوریتم رتبه‌بندی جستجو را تأیید کند.

 • گزارش پیوند کنسول جستجوی گوگل که پیوندهای بسیار کمتری را نشان می دهد
  کنسول جستجوی گوگل یک گزارش پیوند دارد و این گزارش پیوند در طول سال ها کمتر و کمتر مفید شده است. امروز صبح، به نظر می رسد گوگل یک به روز رس، را انجام داده یا باگ دارد که در آن اکنون مردم تقریباً نیمی از تعداد پیوندهایی را که روز قبل دیده بودند می بینند. در برخی موارد، سئوکاران مشاهده می کنند که از صفر تا تعداد انگشت شماری لینک گزارش شده است.

 • گوگل: جوایز رو،مه نگاری سیگنال رتبه بندی جستجوی مستقیم نیستند
  همانطور که ممکن است به خاطر داشته باشید، گوگل یک سیستم رتبه بندی مرجع موضوعات خبری دارد که مدتی است وجود داشته است اما گوگل اخیراً آن را برای عموم فاش کرده است. دنی سالیوان، رابط جستجوی گوگل، در توییتر توضیح داد که برخی از «سیگنال‌های» فهرست‌شده در سند آن، «سیگنال‌های مستقیم» نیستند، بلکه روش‌هایی هستند که می‌تو،د «خود ارزیابی کنید که آیا منبعی شهرت خوبی ایجاد کرده است».

 • مایکروسافت: بینگ چت برای کار بر روی هر مرورگر در یک یا دو هفته
  چندین هفته پیش، مدیر عامل بینگ، میخائیل پاراخین، گفت که بینگ چت به زودی بر روی هر مرورگری کار خواهد کرد – که برای اجرای بینگ چت نیازی به استفاده از Microsoft Edge نیست. خب، حالا او می‌گوید که ما فقط یک یا دو هفته فرصت داریم تا شروع شود.
 • چت بینگ در حالت تاریک چند هفته دیگر ارائه می شود
  در چند ماه گذشته، مایکروسافت گفته است که حالت تاریک به چت بینگ می‌آید. اما اکنون آنها یک ج، زم، روی آن قرار می دهند – حالت تاریک برای چت بینگ اکنون تنها “چند هفته” فاصله دارد.

 • آب نبات اتاق کنفرانس Mikhail Parakhin Bing
  در اینجا چیزی است که من نمی دانستم، میخائیل پاراخین مایکروسافت، که مدیر عامل بینگ است، اتاق کنفرانس خود را دارد و در آن اتاق کنفرانس آب نبات های کاراملی ،بناک و خوشمزه دارد.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

موبایل و صدا

PPC

ویژگی های جستجو

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.