خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 20 ژوئیه 2022

تجزیه و تحلیل

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

موبایل و صدا

گوگل در حال آزمایش نمونه های اولیه AR جدید، مانند عینک، احتمالا مشابه عینک قدیمی گوگل است. گوگل در حال آزمایش کارت های پانل دانش تعاملی جدید است، بسیار عالی است. Google Search Console اکنون از تأیید DNS با استفاده از CNAME پشتیب، می کند. نتایج محصول Google در حال آزمایش موارد دلخواه مشتری، ذکر موارد و ویژگی‌های بیشتر است. گوگل باگ عجیبی دارد که تنها یک نتیجه جستجو را در صفحه نشان می دهد.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • گوگل نمونه های اولیه AR جدید را آزمایش می کند – مراقب عینک گوگل باشید
  گوگل اعلام کرد که آزمایش‌های واقعیت افزوده، واقعیت افزوده، تجربیات عمومی را با تعداد محدودی از Googler و آزمایش‌کنندگان مورد اعتماد آغاز خواهد کرد. اینها شامل نمایشگرهای درون لنز، میکروفون ها و دوربین هایی است که گوگل آزمایش آنها را از ماه آینده در دنیای واقعی آغاز خواهد کرد.
 • طرح بندی جعبه دانش کارت تعاملی Google Now را آزمایش کنید
  روز گذشته طرح بندی کارت جعبه دانش را پوشش دادیم، اما اکنون گوگل در حال آزمایش نسخه تعاملی تری از طرح بندی کارت است. وقتی روی کارت‌ها کلیک می‌کنید، آنها بزرگ می‌شوند و جزئیات بیشتری را نشان می‌دهند.

 • اشکال محدود جستجوی Google که فقط یک نتیجه را برای برخی از کاربران نشان می دهد
  گوگل دارای این اشکال رندر جستجوی گوگل است که تنها یک نتیجه جستجو را به برخی از کاربران نشان می دهد. به نظر می رسد این یک باگ بسیار محدود است که بر تعداد محدودی از کاربران تأثیر می گذارد. اما برای گوگل، حتی یک درصد از جستجوگران، جستجوهای زیادی هستند. گوگل گفته است که این گزارش ها را بررسی خواهد کرد.

 • نتایج محصولات Google موارد دلخواه مشتری را آزمایش می‌کند، بیشترین نام‌گذاری‌ها و بر،ب‌های بیشتر
  همانطور که انتظار دارید، گوگل در حال انجام تست های زیادی برای نتیجه محصول است. در اینجا برخی از ویژگی‌های جدیدی است که گوگل در نتایج جستجو برای محصولات آزمایش می‌کند. آنها شامل نمایش موارد دلخواه مشتری، بیشتر ذکرها و ویژگی های بیشتر بر،ب روی محصولات هستند.

 • تأیید جدید کنسول جستجوی Google از طریق DNS CNAME
  گوگل امروز صبح اعلام کرد که روش جدیدی را برای تأیید نام دامنه و ویژگی های شما در کنسول جستجوی گوگل اضافه کرده است. اکنون می تو،د این کار را از طریق یا از طریق DNS CNAME انجام دهید.

 • کلید عظیم گوگل
  همانطور که می د،د، گوگل پردیس جدید Google Europaallee را در زوریخ سوئیس افتتاح می کند و من حدس می زنم که آنها یک روز دیگر یک رویداد ویژه داشتند. در اینجا ع،ی از یک کلید عظیم گوگل در مراسم افتتاحیه آمده است

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

محلی و نقشه ها

سئو

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-07-20-2022-33787.html

لینک ها و بازاریابی محتوا

PPC

صنعت و تجارت

جستجوی دیگر

بازخورد:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است