خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 20 ژوئن 2023

PPC

لینک ها و بازاریابی محتوا

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-06-20-2023-35582.html

سئو

محلی و نقشه ها

تجزیه و تحلیل

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

بینگ چت عملکرد قابل توجهی را بهبود می بخشد، باید بسیار سریعتر باشد. گوگل توصیه می کند که یک دامنه جدید را قبل از انتقال محتوا به آن راه اندازی کنید. Google Business Profiles دسته‌های اعلان بیشتری را اضافه می‌کند. بینگ در حال آزمایش فاوی، های بزرگتر و متحرک در نتایج جستجو است. گوگل نوار لغزنده محدوده قیمت را با نام های تجاری آزمایش می کند.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • چت بینگ پیشرفت های قابل توجهی در عملکرد دارد
  مدیر عامل بینگ مایکروسافت، میخائیل پاراخین، گفت که بینگ چت در هفته گذشته بهبودهای عملکردی قابل توجهی دریافت کرده است که باعث می شود بینگ چت پاسخگوتر و سریعتر باشد. Bing همچنین SDK صدا را در برنامه‌های iOS و Android Bing دوباره کار کرد تا قابل اطمینان‌تر و تأخیر کمتر باشد.
 • گوگل: راه اندازی یک دامنه جدید قبل از انتقال محتوا به آن، ریسک را کاهش می دهد
  جان مو، از گوگل گفت که راه‌اندازی یک دامنه جدید در هفته‌های قبل قبل از انتقال سایت به آن، “خطری را کاهش می‌دهد”. جان گفت که این هم به خطرات داخلی سایت و هم خطرات خارجی سایت (مانند از طرف گوگل) کمک می کند.
 • لغزنده محصولات محدوده قیمت Google با نام فروشگاه
  Google اکنون نوار لغزنده محدوده قیمت محصول را با نام فروشگاه نشان می دهد. می دانم که اسلایدر جدید نیست، محدوده قیمت آن محصولی را که گوگل ردیابی کرده است را به شما نشان می دهد. اما پوشش نام فروشگاه، ممکن است جدید باشد.
 • جستجوی بینگ فاوی، های بزرگتری را آزمایش می کند که متحرک می شوند
  مایکروسافت در حال آزمایش نمایش فاوی، های بزرگتر است که در نتایج جستجوی Bing نیز متحرک می شوند. فاوی، ها در این تست بسیار بزرگتر به نظر می رسند، در اینجا مقایسه های کنار هم وجود دارد تا بتو،د خودتان را ببینید.
 • Google Business Profiles تنظیمات اعلان دقیق‌تری را اضافه می‌کند
  به نظر می‌رسد Google Business Profiles گزینه‌های بیشتری را برای زم، که باید از پلتفرم به شما اطلاع داده شود، اضافه کرده است. این فهرست شامل 13 دسته اعلان های مختلف است که می تو،د در منوی اعلان ها برای نمایه ،ب و کار Google خود روشن یا خاموش کنید.


 • گروه بودران در گوگل
  در اینجا ع،ی از یک گروه موسیقی بودران است، گروهی که در بودران متخصص درام است که در یکی از دفاتر گوگل در حال نواختن است. این شرکتی به نام The Bodhrán Buzz است که رویدادها را انجام می دهد و یکی را انجام می دهد

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

موبایل و صدا

ویژگی های جستجو

بازخورد:

صنعت و تجارت

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است