خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 20 مارس 2023

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-03-20-2023-35084.html

PPC

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

تجزیه و تحلیل

گوگل لیستی را در مورد زم، که شما از استفاده از فناوری هوش مصنوعی مولد آنها منع شده اید، فهرست کرده است. مایکروسافت بینگ گفت بینگ چت هیچ لیست سیاه سایتی ندارد. جستجوی Google در حال آزمایش تکه‌های برجسته در بخش کاوش است. محدودیت واکشی 15 مگابایت Googlebot برای هر منبع فرعی جداگانه است. نمایه‌های ،ب و کار Google قیمت اشتباهی را برای فهرست‌های خدمات نشان می‌دهد. و من یک وبلاگ دیگر با سم مایکلسون برای همه شما گرفتم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • جایی که گوگل به شما اجازه نمی دهد از ویژگی های هوش مصنوعی مولد خود استفاده کنید
  در 14 مارس، گوگل خط مشی استفاده ممنوعه از هوش مصنوعی تولیدی خود را منتشر کرد که در آن بیان می کند که در کجا مجاز به استفاده از ویژگی های هوش مصنوعی آن برای ایجاد محتوا و اطلاعات نیستید. این مختص جستجو نیست، اما همانطور که بسیاری از شما می تو،د تصور کنید، ممکن است روزی به دستورالعمل های وب مستر گوگل (یا موارد ضروری جستجو) بپیوندد.
 • خدمات نمایه ،ب‌وکار Google قیمت‌گذاری نادرست را نشان می‌دهد (گاهی اوقات رایگان)
  Google Business Profiles به شما امکان می‌دهد ببینید فهرست‌های ،ب‌وکار چه خدماتی ارائه می‌دهند، مدتی است که این کار را انجام می‌دهند، و اکنون به نظر می‌رسد که بر رتبه‌بندی محلی شما تأثیر می‌گذارند. اما چیزی که جدید و ترسناک است این است که Google برای خدمات شما قیمت گذاری می کند که تقریباً همیشه نادرست است و گاهی اوقات برای آن مشاغل خطرناک است.
 • جستجوی Google کاوش برجسته ، متن قطعه در بلوز و قهوه ای
  گوگل اکنون در حال آزمایش برجسته ، متن قطعه در ویژگی Google Explore در رنگ‌های آبی روشن، آبی تیره‌تر و رنگ قهوه‌ای است. پس از ماه‌ها آزمایش، گوگل در اوایل این ماه ویژگی برجسته‌سازی متن قطعه برجسته را راه‌اندازی کرد. اکنون، به نظر می رسد گوگل در حال آزمایش آن در ویژگی Google Explore است.
 • مایکروسافت: لیست سیاه سایت برای نوار کناری چت Bing وجود ندارد
  موضوع لیست سیاه و لیست سفید برای بینگ و گوگل موضوع جدیدی نیست. اما اکنون ربات‌های چت و ویژگی‌های هوش مصنوعی داریم و از میخائیل پاراخین پرسیده شد که آیا لیست سیاهی برای برخی سایت‌ها با ویژگی نوار کناری بینگ چت در مرورگر Edge وجود دارد یا خیر. میخائیل پاراخین گفت نه، “نه واقعا” او گفت.
 • گوگل مشخص می کند که محدودیت 15 مگابایت Googlebot برای هر منبع فرعی است
  Google سند راهنمای Googlebot در مورد ،یدن را به روز کرده است تا مشخص کند که محدودیت اندازه واکشی 15 مگابایتی برای هر واکشی از منابع فرعی منفرد ارجاع شده در HTML نیز اعمال می شود، مانند فایل های جاوا اسکریپت و CSS.
 • وبلاگ شماره 215: سام مایکلسون در الگوریتم گوگل با مدیریت شهرت به روز رس، می شود
  در بخش اول، ما در مورد اینکه سم مایکلسون کیست و تکنیک های توسعه ،ب و کار او صحبت کردیم. در بخش دوم، ما به نرم افزار CRM و نحوه استفاده آنها از آن، از جمله نگاهی به یک نرم افزار جدید برای مدیریت شریک می پردازیم.

 • روز جه، زن در Google With Google Board
  چند هفته پیش که روز جه، زن بود در گوگل رویدادی در دفتر گوگل دوبلین برای این روز داشت. بخشی از آن این است که آنها یک یا دو تابلو برای روز تشکیل دادند که روی آن نوشته شده است Women @ Google.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

صنعت و تجارت

سئو

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

ویژگی های جستجو

بازخورد:

موبایل و صدا

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است