خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 2 دسامبر 2022

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-12-02-2022-34509.html

فقط می گویم امروز نوزدهمین سالگرد این سایت است و من جستجو را پوشش می دهم. گوگل فهرست جستجوی خود را نمی چرخاند. سئوکاران در مورد اهمیت سن دامنه در سئو متفاوت هستند. هنگامی که نمایه ،ب و کار Google خود را حذف می کنید، Google گزینه بارگیری داده های شما را برجسته می کند. جستجوی Google در حال آزمایش “نقشه های مربوط به این موضوع” و “از اشتراک های شما” در نتایج جستجو است. جان مو، گفت، اگر مهمترین صفحات شما از نظر سئوی وحشتناک نسبت به صفحات ناخواسته شما، مشکل بزرگتری است. و من خلاصه ویدیویی هفتگی SEO را پست کردم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • 19 سال پوشش صنعت جستجو
  اکنون 19 سال است که من در این سایت می نویسم و ​​آنچه شما را پوشش می دهم – بازاریابان جستجو از درون جامعه جستجو درباره آن صحبت می کنند. امروز نوزدهمین سالگرد میزگرد موتورهای جستجو است.
 • گوگل: اگر مهمترین صفحه شما وحشتناک است، برای سئو خوب نیست
  جان مو، از گوگل گفت: اگر صفحه یا صفحات مهم شما وحشتناک باشد، مشکل بزرگی است، اما اگر صفحات کم اهمیت شما وحشتناک باشند، چنین مشکلی بزرگ نیست. بنابراین اگر صفحه اصلی شما وحشتناک است، واقعا خوب نیست. اما اگر صفحات یتیم بایگ، شده شما خوب نیستند، برای اه، سئو گوگل یا رتبه بندی آنچنان مهم نیست.
 • جستجوی گوگل ایند، خود را نمی چرخاند
  در اینجا یک سوال عجیب است که در ویدیوی ساعات اداری گوگل پرسیده شد که آیا گوگل ایند، خود را می چرخاند یا خیر. این سوال به نوعی منطقی است، زیرا SEO که پرسیده است گفته است که یک روز صفحه خود را ایند، شده می بینند، روز بعد از بین رفته است، سپس باز می گردد – آیا چرخش ایند، وجود دارد؟

 • جستجوی گوگل کادر جدید «نقشه‌های مربوط به این موضوع» و «از اشتراک‌های شما» را آزمایش می‌کند
  جستجوی Google در حال نشان دادن و شاید آزمایش کادرهای مرتبط با اخبار و خبرهای برتر با ،و، است که می‌گوید «نقشه‌های مربوط به این موضوع». همچنین، Google همچنین می‌تواند بداند در چه انتشاراتی مش، هستید و محتوای «از اشتراک‌های شما» را نیز به شما نشان دهد.
 • وقتی فهرست خود را حذف می‌کنید، Google بارگیری داده‌های نمایه ،ب‌وکار Google شما را نشان می‌دهد
  در مدیر نمایه ،ب‌وکار جدید Google، در جستجوی Google، وقتی به گزینه حذف نمایه ،ب‌وکار Google خود از Google بروید، Google به شما نشان می‌دهد که می‌تو،د تمام آن محتوا را به صورت محلی در رایانه خود دانلود کنید.

 • نظرسنجی: سئوکاران از نظر اهمیت سن دامنه برای رتبه بندی گوگل ،یب شده اند
  نظرسنجی اخیر توییتر توسط تیم سولو نشان می دهد که سئوکاران از نظر اهمیت سن نام دامنه در رتبه بندی سئو و گوگل بسیار متفاوت هستند. این نظرسنجی نشان داد که 40٪ گفتند که سن دامنه یک عامل رتبه بندی مهم در گوگل است، 26٪ گفتند نه، این نیست. بقیه پاسخ ها، 33 درصد، گفتند بستگی دارد.
 • اخبار جستجو خلاصه ویدیو Buzz: نوسانات روز شکرگزاری Google، پیوندها، محتوا و موارد دیگر SEO و جستجوی 19 ساله تحت پوشش
  از جمعه روز شکرگزاری هفته گذشته، ما شاهد پچ پچ و نوسانات زیادی در جستجوی گوگل بوده ایم. گوگل گفت که دقت گزارش عملکرد Discover را در کنسول جستجوی گوگل بهبود بخشیده است. گوگل گفت لینک …


 • هالیوود میرر در دفتر گوگل
  دفتر گوگل دوبلین یک اتاق آمادگی بازیگر/بازیگر با آینه ک،یک سبک هالیوود دارد. این احتمالاً مربوط به برخی از مناطق دفتر YouTube یا شاید یک استودیو در دفتر Google است

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

لینک ها و بازاریابی محتوا

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

جستجوی دیگر

بازخورد:

صنعت و تجارت

سئو

تجزیه و تحلیل

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

PPC

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است