خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 2 آگوست 2022

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

PPC

موبایل و صدا

Google Search Console ویژگی تأیید اعتبار را غیرفعال کرد زیرا برخی از طبقه بندی های خود را در چند روز آینده ارتقا می دهد. جان مو، از گوگل گفت که احتمالاً هنگام انتقال سایت، به روز رس، پیوندهای داخلی خود از HTTP به HTTPS منطقی است. Google در حال کار بر روی حذف چند فهرست تبلیغاتی در تبلیغات خدمات محلی است. رامبل ممکن است به برخی از بخش‌های الگوریتم مخفی گوگل دسترسی پیدا کند. جان مو، گوگل یک شعار سئوی زیبایی دارد که به نظر من همه ما باید آن را به خاطر بسپاریم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • تعمیر تأیید اعتبار کنسول جستجوی Google برای گزارش پوشش در حال حاضر کار نمی کند
  بعدازظهر دیروز Google به طور موقت قابلیت تأیید صحت رفع مشکلات موجود در گزارش پوشش را غیرفعال کرد. این مربوط به برخی «به‌روزرس،‌های جزئی» است که کنسول جستجوی Google در «چند روز آینده» به آن گزارش‌های پوشش اضافه می‌کند.
 • John Mueller زیبای جستجوگرها در انجام در مقابل خواندن
  من می دانم که ممکن است برخی از شما آن را دوست نداشته باشید و ممکن است فکر کنید که من برای پوشش دادن این موضوع به نوعی خسته کننده هستم، اما حقیقت و زیبایی زیادی در صحبت های اخیر جان مو، در سئو وجود دارد. او گفت: “شاید باید خواندن وبلاگ های سئو را متوقف کنید و به جای آن کار مفیدی برای سایت خود و کاربران آن انجام دهید؟”
 • حکم قانونی ممکن است به Rumble اجازه دهد برخی از الگوریتم های رتبه بندی مخفی گوگل را ببیند
  گلن گرینوالد گزارش داد که “یک دادگاه منطقه ای فدرال در کالیفرنیا روز جمعه درخواست گوگل برای رد شکایت مبنی بر اینکه غول سیلی، ولی قو،ن ضد انحصار فدرال را با ممانعت از رقابت منصفانه علیه پلتفرم ویدئوی یوتیوب خود نقض می کند، رد کرد.” این ممکن است باعث شود که Rumble بتواند بخش هایی از الگوریتم رتبه بندی جستجوی مخفی گوگل را ببیند.

 • گوگل به کار بر روی حذف چند فهرست تبلیغاتی پس از مثال LSA ادامه می دهد
  جوی هاوکینز به نمونه‌ای از تبلیغات خدمات محلی Google اشاره کرد که فهرست‌های تکراری را برای یک شرکت حقوقی برای همان درخواست نشان می‌دهد. Google سیاست‌هایی در برابر آن دارد و پرسید که آیا این خط‌مشی‌ها مؤثر هستند یا خیر، که رابط تبلیغات Google به آن پاسخ مثبت داد، و آنها به کار خود برای بهبود با این تلاش‌ها ادامه می‌دهند.
 • گوگل: پیوندهای داخلی را از HTTP به HTTPS به روز کنید اما…
  اگر در یک سایت HTTP هستید و تصمیم دارید سایت را به HTTPS منتقل کنید، معمول است که همه پیوندهای داخلی خود را از فرمت URL HTTP به فرمت URL HTTPS به روز کنید. از جان مو، گوگل در مورد این موضوع در Reddit پرسیده شد و او گفت: “من همیشه سعی می کنم پیوندهای داخلی را اصلاح کنم، این فقط همه چیز را تمیزتر می کند و تحت کنترل خود شماست. من شک دارم که تأثیر قابل مشاهده ای داشته باشد.”
 • ناهار نادر Google Dublin Rooftop Outdoors
  فکر نمی‌کنم هیچ کارمند Google را ندیده باشم که در پشت بام دفتر گوگل دوبلین ناهار بخورند. من فکر می کنم این همان چیزی است که ع، آن در اینستاگرام است. آن را در گوگل دوبلین بر،ب گذاری ،د و او نوشت “Sun

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

محلی و نقشه ها

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-08-02-2022-33852.html

ویژگی های جستجو

بازخورد:

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

سئو

تجزیه و تحلیل

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است