خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 19 ژوئیه 2022

تجزیه و تحلیل

جستجوی دیگر

بازخورد:

لینک ها و بازاریابی محتوا

موبایل و صدا

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-07-19-2022-33779.html

محلی و نقشه ها

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

صنعت و تجارت

PPC

امروز یک بار دیگر با قطعی Google Ads، AdSense و غیره یا تاخیر شدیدی در گزارش دهی مواجه شدیم. به ،وان یادآوری، Google Ads دیگر به شما اجازه ویرایش یا ایجاد تبلیغات متنی جدید را نمی دهد. گوگل در حال بررسی یک اشکال احتمالی در چرخ فلک دستور غذا در جستجوی گوگل است. Google در حال آزمایش آی،‌ها در «کارها برای انجام» و سایر ویژگی‌ها است. مایکروسافت بینگ در حال آزمایش نظرسنجی یا نظرسنجی در پانل های دانش است.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Google Ads & AdSense Advertiser Console دوباره به تأخیر افتاد – تأیید شد
  در روز جمعه، تبلیغات گوگل، AdSense، Analytics، کنسول‌ها و موارد دیگر با تأخیر، بسیار کند و در کل باگ بودند. خوب، امروز، صبح سه شنبه دوباره تکرار می شود. گوگل ادز حتی پس از دریافت گزارش ها در حدود ساعت 3 صبح به وقت شرقی، دوباره آن را تأیید کرده است. به نظر می رسد این موضوع بر کنسول AdSense نیز تأثیر می گذارد.
 • PSA: Google Ads به شما اجازه ایجاد یا ویرایش تبلیغات متنی گسترده، از جمله URL ها را نمی دهد.
  فقط یک یادآوری، Google Ads دیگر به شما اجازه نمی دهد URL ها را ویرایش کنید، یا هر گونه ETA، ی،ی تبلیغات متنی گسترش یافته را ایجاد یا ویرایش کنید. این باید در 1 ژوئیه 2022 اعمال می شد – حداقل این چیزی است که گوگل به ما گفت و ما دو بار در اینجا گزارش دادیم.
 • ممکن است گوگل باگ احتمالی دستور العمل جستجوی گوگل را بررسی کند
  ممکن است Google با چرخ و فلک نتایج جستجوی دستور پخت، یک اشکال احتمالی در جستجوی Google را بررسی کند. گزارش‌هایی از سایت‌هایی وجود دارد که از چرخ فلک دستور غذا خارج شده‌اند بدون اینکه نش،‌های اینترنتی از نتایج جستجوی معمولی خارج شوند.

 • تست های نظرسنجی پنل دانش Bing Tests
  مایکروسافت بینگ ممکن است در حال آزمایش نظرسنجی برای پانل های دانشی باشد که در پانل سمت راست نمایش می دهند. اگر جستجو کنید [joe biden]و در پانل دانش سمت راست به پایین بروید، ممکن است یک نظرسنجی یا تست دوستانه ببینید.

 • نمادهای Google برای کارهایی که باید انجام دهید و سایر ویژگی‌ها مانند مکان‌هایی برای اقامت
  گوگل اکنون در حال آزمایش قرار دادن آی، ها در کنار ویژگی جستجوی چیزهایی که باید انجام شود، نحوه رسیدن به آنجا و مکان هایی برای ماندن است. قبلاً، فکر نمی‌کنم قبلاً آی،‌ها را ندیده باشم و همانطور که Saad AK در توییتر گفت، ویژگی مکان‌های اقامت ممکن است جدید باشد.

 • نیمکت گوگل پل پیتسبورگ
  در اینجا یک ع، از دفتر Google Pittsburgh یک نیمکت به شکل یک پل پیتسبورگ است، من فکر می کنم این پل روبرتو کلمنته است. درست در کنار لوگوی G به رنگ سفید است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

سئو

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است