خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 19 ژانویه 2023


در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

به روز رس، الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل تایید نشده دیگری وجود دارد. Google Ads در حال اجرای آزمایش‌هایی برای کمپین‌های Performance Max است. گزارش عملکرد Google Search Console ممکن است به دلیل تغییر، افزایش داده را برای نتایج محصول نشان دهد. گوگل نتایج غنی از فهرست پاد،ت قابل پخش را حذف کرد. بینگ در حال آزمایش اصلاح جستجوی موضوعات است، مانند گوگل.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به روز رس، الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل در روز چهارشنبه؟
  به نظر می‌رسد که دیروز، چهارشنبه، 18 ژانویه، ،زش دیگری داشتیم یا به‌روزرس، الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی گوگل آغاز شد. ما همین آ، هفته بعد از به‌روزرس، محتوای مفید دسامبر 2022 و به‌روزرس، هر،مه پیوند در دسامبر 2022 در 12 ژانویه یک مورد داشتیم و اکنون دوباره این را داریم.
 • عملکرد جستجوی کنسول جستجوی گوگل نتایج محصول کلیک ها و برداشت ها افزایش یافت
  Google پست کرده است که هنگام فیلتر ، بر اساس ظاهر جستجوی نتایج محصول در کنسول جستجو، ممکن است در گزارش عملکرد جستجوی خود شاهد افزایش کلیک‌ها و نمایش‌ها باشید. گوگل گفت این به این دلیل است که گوگل اکنون این محصولات را حتی بدون داده های ساختاریافته انتخاب می کند.
 • Google Ads از آزمایش‌های حدا،ر عملکرد استفاده می‌کند
  گوگل امروز آزمایش‌های Performance Max را در Google Ads اجرا می‌کند. ما می‌دانستیم که این اتفاق خواهد افتاد و اکنون، فکر می‌کنم برای اولین بار است، اما ممکن است اشتباه کنم، می‌بینیم که برخی از تبلیغ‌کنندگان به این دسترسی پیدا می‌کنند.
 • جستجوی Google پاد،ت های غنی قابل پخش را حذف می کند
  گوگل قطعه های غنی از نتایج جستجوی پاد،ت قابل پخش را حذف کرده است. 9to5Google ابتدا این را گزارش کرد، و کمی سردرگمی در مورد آنچه که گوگل دقیقا حذف کرده است وجود دارد. به نظر می‌رسد گوگل نتایج غنی ،مت‌های اخیر قابل پخش را برای پاد،ت‌ها حذف کرده است، جایی که Google در یک نتیجه جستجوی خاص، پاد،ت‌های اخیر را نشان می‌دهد.
 • مایکروسافت بینگ مانند گوگل اصلاحات نوار جستجو موضوعات را آزمایش می کند
  مایکروسافت بینگ در حال آزمایش گزینه های اصلاح موضوعات در نوار جستجو است، این شبیه به همان چیزی است که جستجوی گوگل چند ماه پیش در جستجوی موبایل راه اندازی شد و در جستجوی دسکتاپ آزمایش می کرد.
 • دفتر سنگاپور سبز گوگل
  د،ل ویزبرگ از گوگل چند ع، از دفتر گوگل در سنگاپور به اشتراک گذاشت. تصاویر در زیر تعبیه شده اند اما تصویر بالا نشان می دهد که این فضا چقدر سبز است. حتی مک، وجود دارد که به شما اجازه رشد می دهد

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-01-19-2023-34771.html

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است