خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 19 اکتبر 2022

لینک ها و بازاریابی محتوا

ویژگی های جستجو

صنعت و تجارت

جستجوی دیگر

بازخورد:

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-10-19-2022-34271.htmlسئو

تجزیه و تحلیل

گوگل ادز علیرغم آزمایش بتا برای تنظیمات گسترده فقط مطابقت، از شر انواع مطابقت خلاص نمی شود. Google Ads همچنین سه ستون گزارش جدید در مورد تبدیل ها اضافه کرد. جستجوی گوگل در حال آزمایش محصولات پرطرفدار است. Google local در حال آزمایش یک چرخ فلک تصویر بزرگ است. گوگل اعلام کرد که رتبه‌بندی‌های آن توسط خارجی‌های شرور کنترل نمی‌شود. اوه، و تعطیلات یهودیان به پایان رسیده است، بنابراین تا آوریل به پخش عادی برگردید.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • تنظیم تبلیغات گوگل برای تطابق گسترده فقط برای کل کمپین ها یک آزمایش محدود است
  مایکل کر یک تست جدید گوگل ادز را مشاهده کرد که به شما امکان می‌دهد روی دکمه‌ای کلیک کنید تا کلمات کلیدی تطابق گسترده را در کل دامنه خود روشن کنید. این ترس را در جامعه تبلیغات ایجاد کرد، جایی که آنها فکر می ،د Google ممکن است انواع مطابقت را به طور کامل حذف کند. گوگل توضیح داد که این یک آزمایش محدود است و انواع تطبیق از بین نمی روند.
 • تبلیغات گوگل دارای سه ستون گزارش جدید است
  گوگل ادز سه ستون گزارش جدید شامل نتایج، ارزش نتایج و ستون های اه، تبدیل را اعلام کرد. گوگل گفت این ستون ها در صفحه کمپین ها برای جداول و نمودارها و همچنین در صفحات گزارش سفارشی مانند ویرایشگر گزارش یا داشبوردهای سفارشی و در سطح حساب مدیر در دسترس هستند.
 • گوگل ترند در حال حاضر برای نتایج ،ید
  Google اکنون یک کادر “Trending Now” را در نتایج جستجو برای ،ید و جستجوهای مربوط به محصول نشان می دهد. این در جستجوی روشن اعلام شد و اکنون به نظر می رسد به آرامی در حال انتشار است.
 • چرخ فلک تصویر بزرگ Google Local “پیش نمایش این مکان”.
  به نظر می رسد گوگل در حال آزمایش یک ویژگی محلی جدید است که دارای بخشی به نام “پیش نمایش این مکان” است. این یک چرخ فلک تصویر از نمایه ،ب و کار محلی آن ،ب و کار در جستجو را نشان می دهد.
 • گوگل: رتبه بندی جستجو توسط افراد خارجی کنترل نمی شود
  من این جمله جالب از جان مو، گوگل را روز گذشته در توییتر دیدم. او گفت: “در 15 سالی که در گوگل کار کردم، با سایتی برخورد نکردم که رتبه آن به طور مخفیانه توسط افراد خارجی کنترل شود. نمی توانستم تصور کنم که چنین باشد.”
 • ضبط ویدیو در خارج از GooglePlex
  در اینجا برخی از شرکت‌های تولید ویدیو ع،ی از آنها در حال انجام کارهای ویدیویی برای Google در خارج از دفتر Google، دفتر مرکزی، GooglePlex به اشتراک می‌گذارد. انگار پاییز در راه است…

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

PPC

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است