خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 19 اوت 2022

جستجوی دیگر

بازخورد:

تجزیه و تحلیل

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-08-19-2022-33957.html

PPC

لینک ها و بازاریابی محتوا

سئو

محلی و نقشه ها

صنعت و تجارت

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

به‌روزرس، محتوای مفید Google در راه است، من یک پست مفصل دارم که همه آن را توضیح می‌دهد، اما همچنین می‌تو،د حقایق بسیار سریعی را در بالای داستان پیدا کنید. گوگل به زودی پنجمین به‌روزرس، بررسی محصول خود را نیز عرضه می‌کند که غیرعادی است. گوگل گفت هیچ مزیتی برای سئو برای استفاده از رندر پویا یا رندر سمت سرور وجود ندارد. گوگل در مورد زم، که تبلیغات بیش از حد در سایت شما وجود دارد صحبت کرد. گوگل گفت HTTPS برای رتبه بندی در جستجو ا،امی نیست. و مطمئن شوید که ویدیوی من را در این هفته بررسی کنید، من وارد به روز رس، محتوای مفید جدید می شوم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به روز رس، محتوای مفید گوگل برای تغییر سئو بسیار شبیه به پاندا
  گوگل به‌روزرس، الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی بزرگ جدیدی را با نام به‌روزرس، محتوای مفید اعلام کرده است – بله، گوگل آن را این نام گذاشته است. این به‌روزرس، هفته آینده عرضه می‌شود و محتوایی را هدف قرار می‌دهد که برای انسان‌ها و مردم مفید نیست.
 • گوگل تنها چند هفته پس از آ،ین به‌روزرس،، پنجمین به‌روزرس، بررسی‌های محصول را راه‌اندازی می‌کند
  گوگل اعلام کرده است که پنجمین به‌روزرس، بررسی‌های محصول را در هفته‌های آینده راه‌اندازی می‌کند، که تنها چند هفته پس از پایان عرضه آ،ین به‌روزرس، بررسی‌های محصول، به‌روزرس، بررسی‌های محصول ژوئیه ۲۰۲۲، در ۲ اوت خواهد بود.
 • به‌روزرس، محتوای مفید Google، به‌روزرس، بررسی‌های محصول جدید، اشکال و رفع اشکال کنسول جستجو، به‌علاوه موارد دیگر
  این هفته ما به‌روزرس، بزرگ جدید گوگل را که هفته آینده ارائه می‌شود، تحت ،وان به‌روزرس، محتوای مفید پوشش دادیم، من عمیقاً در آن تحقیق می‌کنم. گوگل مدتی است که درباره مسائل محتوا صحبت می کند، بنابراین تعجب آور نیست. گوگل سپس پنجمین به‌روزرس، بررسی محصولات خود را راه‌اندازی می‌کند…

 • گوگل: هیچ مزیتی برای سئو برای رندر دینامیک یا رندر سمت سرور ندارد
  اخیراً گوگل به شدت از استفاده از رندر پویا به ،وان راه‌حلی برای سایت‌های جاوا اسکریپت در آینده توصیه کرده است، Google اسناد راهنمای خود را به‌روزرس، کرده است تا قویاً بگوید از آن استفاده نکنید. اما این بدان م،ا نیست که امروزه استفاده از رندر پویا در مقایسه با رندر سمت سرور به رتبه شما آسیب می رساند.

 • جستجوی گوگل در مورد تعداد تبلیغات بیش از حد برای سایت شما
  از جان مو، گوگل پرسیده شد که چه درصدی از نسبت محتوا به تبلیغ برای ،ب رتبه خوب در جستجوی گوگل زیاد است. همانطور که می تو،د تصور کنید، جان گفت هیچ شماره ای وجود ندارد که بتواند به اشتراک بگذارد. او گفت شما فقط باید بد،د، اگر “خیلی زیاد” است – می د،د.
 • گوگل: HTTPS برای رتبه بندی در جستجوی گوگل ا،امی نیست
  از جان مو، گوگل پرسیده شد که آیا گوگل همچنان سایت هایی را که روی HTTP (نه بیش از HTTPS) هستند، ی،ی سایت های ناامن رتبه بندی می کند. جان گفت بله، داشتن HTTPS شرط لازم برای رتبه بندی در جستجوی گوگل نیست.


 • پارتی گوگل برای رونمایی از تاب مجسمه اندروید 13
  در اینجا چند ع، از GooglePlex از نمای بزرگ گوگل مجسمه اندروید 13 را مشاهده می کنید. معلوم است که یک تاب است. این ع، و موارد دیگر را در اینستاگرام پیدا کردم.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

موبایل و صدا

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است