خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 18 مه 2023

لینک ها و بازاریابی محتوا

ما شاهد نشانه‌هایی از یک به‌روزرس، دیگر الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی گوگل هستیم، شاید مع، به‌روزرس،‌های قبلی این ماه باشد. ممکن است مایکروسافت در حال گسترش و راه اندازی مجدد جایگزین AdSense خود، pubCenter باشد. Google در حال آزمایش پیوندهای قابل اشتراک گذاری برای جستجوهای اخیر Google Maps و نتایج بسته محلی است. بینگ در حال ارائه دسترسی غیراصولی به چت بینگ است. گوگل در حال آزمایش جزئیات محصول جدید و مشاهده پیوندها در جستجوی وب است.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • نوسانات رتبه بندی الگوریتم جستجوی گوگل در حدود 17 می (تأیید نشده)
  در چند روز گذشته یا بیشتر، شاید از 16 می 2023 تا امروز، 18 مه 2023، من نشانه های قابل توجهی از یک به روز رس، الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل تایید نشده دیگر را می بینم.
 • Microsoft pubCenter، جایگزین Google AdSense، به دنبال گسترش هستید؟
  مایکروسافت ممکن است به دنبال گسترش جایگزین Google AdSense خود، Microsoft pubCenter به ناشران بیشتری باشد. من معتقدم Microsoft pubCenter ممکن است سعی کند ناشران کوچکتر را ثبت نام کند.
 • گپ بینگ در حال پخش بدون ورود به سیستم با جلسات چت محدود است
  مایکروسافت اجازه دسترسی “غیر احراز هویت” به چت بینگ را می دهد. این بدان م،است که اگر از Microsoft Edge استفاده می‌کنید و به حساب مایکروسافت خود وارد نشده‌اید، ممکن است بتو،د Bing را به صورت محدود امتحان کنید.

 • پیوندهای قابل اشتراک گذاری Google برای جستجوهای اخیر و بسته های محلی
  Google به شما امکان می دهد پیوندی از جستجوهای اخیر خود ایجاد کنید که می تو،د آن را با دوستان یا همکاران خود به اشتراک بگذارید. بنابراین اگر قصد دارید با دوستان خود یک سفر جاده ای داشته باشید، می تو،د مجموعه ای از پیوندها را برای اشتراک گذاری با گروه جمع آوری کنید. گوگل همچنین پیوند اشتراک گذاری بسته های محلی را در جستجو نشان می دهد.

 • گوگل جزئیات و پیوندهای محصول جدید را در جستجوی وب آزمایش می کند
  به نظر می رسد گوگل در حال آزمایش یک رابط کاربری به روز شده برای محصول و نتایج ،ید در جستجوی وب است. می‌تو،د پیوندهای «بازدید از وب‌سایت» و «مشاهده جزئیات» و رابط جزئیات قیمت‌گذاری گسترده در این آزمون را ببینید.
 • Google Ball Pit Nap
  گوگل مناطق چرت زدن و همچنین توپ های زیادی دارد، اما من هرگز ع،ی از چرت زدن یک کاربر گوگل در گودال توپ ندیده ام. تا الان که این ع، را دیدم که در اینستاگرام منتشر شده است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

محلی و نقشه ها

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-05-18-2023-35415.html

صنعت و تجارت

سئو

ویژگی های جستجو

موبایل و صدا

PPC

تجزیه و تحلیل

جستجوی دیگر

بازخورد:

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است